Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, NadjaNadja, Neonlight, Sica, C_arola
.
ellepel schreef:Ik zou denk ik heel even aankijken hoe het gaat met de huidige voeding.?
Zorg er wel voor dat hij genoeg binnen krijgt. Kun je zien dat hij wel genoeg hooi echt op eet?
Veranderen kan altijd nog…
ik blijf voorstander van mengen met een grasbrok, dus dan de fibernuggets van Pavo of de wiesencobs van Marstall.die laatste vind mijn merrie ook lekkerder.
Dat likken aan het mineralenblok kan zijn omdat door de diarree er wel wat verloren gaat,vaak zie je dat ze dan ook wat meer water drinken![]()
Ik zou me er geen zorgen over maken tenzij hij echt de hele dag er bij staat.
. Hij heeft daar zijn hooi liggen, hij eet daar zeker wel wat van, hoeveel precies zou ik het eens moeten wegen. Zal rond de 1 kilo liggen denk ik. Hij struin ook vele op de paadjes om kantjes te maaien, hij kan overal weer net wat beter bij als de groten dus is daar altijd veel te vinden
Verder is ze wat stijfjes soms, maar geen harde manenkam en geen puls in de hoeven. Ik ga er vanuit dat ze nog niet bevangen is maar dat ligt natuurlijk op de loer. 
ellepel schreef:De coolstance met weinig beginnen, en rustig aan opbouwen, ik weet van wel meer mensen dat er soms bij de pony’s wat jeuk reactie op kan komen.
Marstall force is een balancer,waarom zou je die willen geven als je al een multi supplement geeft?
Maris schreef:En misschien ipv grasbrok gehakseld gras voor iets meer lengte aan vezels. Maar ik weet niet of hij dat wel kan kauwen. Ik deed de grasmix altijd door de slobber heen, dan doen ze ook langer met de slobber.
Aan de andere kant, als hij het nu goed doet op grasbrok waarom dan veranderen .....
Paintlinger schreef:Voor degene die copra voeren: Moesten ze er lang aan wennen?
Hier vinden ze het vies tot nu toe....