2,5 jarige Tinkermerrie

Moderators: Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight, Firelight

Antwoord op onderwerpPlaats een reactie
 
 

SFJ
Berichten: 2
Geregistreerd: 17-01-23

2,5 jarige Tinkermerrie

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter: 17-01-23 15:46

Hoi allemaal,

Gezien het voor mij wel weer even geleden is dat ik n jonge spruit op de dam had ben ik op zoek naar wat richtlijnen.

Sinds een aantal dagen staat er een 2.5 jarige merrie bij mijn tinker opa van 21. Hij krijgt de Fiber Complete Mix gevoerd en zij dus nu ook.

Mijn opa krijgt dit voer vanwege de lage suikers en hij doet het hier simpelweg gewoon super op. Buiten dat krijgen ze voldoende ruwvoer in de nacht en staan ze van zonsopgang tot zonsondergang op de wei waarbij ze indien nodig ook ruwvoer bijgevoerd krijgen.

Nu ben ik bang dat ik haar, vanwege haar jonge leeftijd, teniet doe en dat ze niet de stoffen binnenkrijgt die ze nodig heeft.

Nu dus mijn vraag aan degene die ook een jonge koudbloed hebben of hier ervaring mee hebben, wat voeren jullie?


Antwoord op onderwerpPlaats een reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: pleiada en 26 bezoekers