Nabster schreef:Mensen die overal verliefd op zijn of verslaafd aan. En dan gaat het over zeep of een crème.
En mensen die beebje zeggen. Ik kan niet tegen infantiel geneuzel blikkbaar.
Of mensen die alles een cadeautje vinden. Brr.
Moderators: EvelijnS, Polly, Ladybird, Hanmar, Shanna, Princesj, Dani
Kirania schreef:__Sannne schreef:Want intelligente mensen zitten niet op tinder?
Dat niet, het is dat ik niet zomaar op uiterlijk val, want ze kunnen er echt als vanalles uitzien voor mijn part, en Tinder is nu niet bepaald "swipe right bij het intelligentste stukje schrijven"Daarnaast ook geen zin in daten
Nayomie schreef:Moeder die naar haar kind (tussen de 7 en11 jaar) boos schreeuwt: “*naam*! Jij verpest ook altijd alles!”
Hoe durf je dat te zeggen tegen je kind.
AmyII schreef:Oh Foaly wat ellendig!
Ik had het geluk een tandarts te vinden die niet speciaal gespecialiseerd is in angstbehandelingen maar zij leeft enorm met mij mee. Ze plande zonder pardon 3x tijd in zodat we rustig aan konden doen. Zij is de eerste die mij pijnvrij behandelde en niet zei: ‘ja met verdoving voel je altijd nog iets!’ Niet dus. Ik heb bij haar niks gevoeld en zowaar uiteindelijk erg relaxed gelegen.
Door mijn hoge adrenalinepeil begon de verdoving tegen het eind uit te werken en in overleg hebben we toen besloten om door te zetten (anders had ze me gewoon extra verdooft).
Ik ben zó blij dat ik het heb gedaan, nu heb ik het weer gehad (5 jaar niet geweest) en in oktober controle. Ik mag daar niet weg zonder vervolgafspraak, wat erg fijn is.
Heb jij nu wel een angsttandarts gevonden? Hopelijk vind je iemand die jou goed kan helpen. Sterkte!
Gebruikers op dit forum: _kimm, Colien, Dani, DogWords, dvink, GGFJ, Kidde, kwii, Lau, Leandra, LieveLoes, Manou, Myrthe_Roos, ogidni, sharonalover, soesie, UhNee, Westerntrail, xTiffani en 43 bezoekers