Moderators: Firelight, Essie73, Muiz, NadjaNadja, Maureen95
Rohesia schreef:Leuk al die reacties, welkom allemaal
Zie een aantal namen voorbij komen die ik al vaker heb gezien, maar sommigen zijn ook nieuw dus ik ga eens kijken wat er tussen zit wat mij leuk lijkt
Op dit moment ben ik aan het twijfelen wat te doen, een humble bundle kopen of wachten op de sale van een uitgever waar ik een aantal spellen van op mijn verlanglijst heb staan.
Kennen jullie deze spellen die in de humble bundle zitten?:
- Cat cafe manager
- Witchy (life story)
- Here comes Niko
- Garden Story
- Lemon cake
- Alba: A Wildlife Adventure
- A short hike
- Assemble with care
En er zit nog een kortingsbon bij voor:
- Haven park
- Hello Goodboy
Alles voor 11.58 euro. Kan je eigenlijk niet veel mis mee doen maar ben een eeuwige twijfelaar
Dit is de bundel: https://www.humblebundle.com/games/cozy ... mes_bundle
Voor degene die Stardew Valley en Animal Crossing enzo spelen, wat vind je leuk aan die spellen? Mij lijken ze op zich nog vrij groot en "moeilijk" (als in dat je heel veel moet doen om iets te bereiken), maar ik ken ze vooral alleen van naam en een paar dingen die ik heb zien voorbij komen, dus misschien ben ik mis.
Overigens: niet Cozy Games waar je een Cozy versie van kan maken zijn ook prima. Ik heb bv. theHunter: Call of the wild, wat een spel is rond jagen, maar wat je eigenlijk ook kan gebruiken als walksimulator/fotogratie-spel, waarbij je dus gewoon rondwandelt in prachtige omgevingen en beestjes kan spotten en fotograferen. Of The Long Dark, wat een survival-spel is, maar waar je de instellingen zo kan zetten dat het bijna een winterwandeling is en je al moeite moet doen om dood te gaan. Ik noem waar wat. Voor mij mogen dit soort tips en dingen hier ook allemaal in
Summerfly schreef:Ja, ik! Groot fan van cozy games. Uiteraard Animal Crossing en Stardew Valley gespeeld, maar ook Spiritfarer, Disney Dreamlight Valley, Unpacking, Coffee Talk, en heb My Time at Portia al een hele tijd op mijn Switch staan maar ik kon er na het eerste halfuur nog niet echt lekker inkomen. Op mijn lijstje staan ook nog Potion Permit, Bear and Breakfast, en Mail Time (wanneer die op de Switch komt). Verder hou ik de ontwikkeling van Palia en Coral Island een beetje in de gaten.
Gebruikers op dit forum: ComscoreBot, Cowgirl, ezranka, moonsparkle, ynskek en 10 bezoekers