Ervaringen verven bakstenen muur?

Moderators: Giolli, ynskek, Mjetterd, Hanmar, Dani, Maureen95, Polly

Antwoord op onderwerpPlaats een reactie
 
 

K_nolan

Berichten: 403
Geregistreerd: 21-07-20
Woonplaats: Overijssel

Link naar dit bericht Geplaatst: 05-11-20 16:32

Wil je het zelf doen of laat je het doen? Het kan namelijk beide, alleen met stuc is het makkelijker. Ik heb dit zelf ook gedaan, speciale stuk en dan wrijven ipv dik aanbrengen. We hebben ook een muur met verf gedaan, dit is veel egaler dan het stuc wat meer robuuster is.

Met stucen bedoel ik uiteraard dan niet de mp75 die je haalt voor je binnenmuur. Het gaat om een stuc coating/betonstuc coating
Laatst bijgewerkt door K_nolan op 05-11-20 16:35, in het totaal 1 keer bewerkt


K_nolan

Berichten: 403
Geregistreerd: 21-07-20
Woonplaats: Overijssel

Link naar dit bericht Geplaatst: 05-11-20 16:51

Fotos moet ik even voor zitten, ben sinds maart verhuisd en hier hebben we het niet alhoewel ik het misschien wel weer ga doen. Wij hebben een stuccoating speciaal voor bakstenen muren gehaald, deze heb je in verschillende kleuren zoals wit en grijs. Gehele muur toen ingesmeerd, en een aantal plekken nogmaals opgedreven waardoor hier de coating verplaatst werd en de muur dus lichter. Als ik Google op de stuccoating voor deze muren kom ik deze vb foto tegen.

Afbeelding

Dit was precies wat wij ook hadden, de plekken waar je 'meer' baksteen had wrijf je zeg maar droog.

Antwoord op onderwerpPlaats een reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: MeesMo, Nanne, PetalBot en 4 bezoekers