Ik heb geen idee waar ik dit topic moet plaatsen. Als het hier niet mag, willen de modjes het dan verplaatsen?
Ik kreeg net een mailtje waar ik toch wel van schrok. Voor een vruchtbaarheidsmedicijn (o.a. bij varkens en koeien) wordt bij zwangere merries 10L bloed afgetapt... 2x per week. De dieren lijden hierdoor aan bloedarmoede en verwerpen vaak hun veulens, waarna ze zsm weer gedekt moeten worden.
Behalve de ellende voor deze dieren omdat ze vaak ontstekingen schijnen te krijgen vind ik het gewoon te idioot voor woorden. Ik vind het met name zo schrijnend omdat er chemische vervangers zijn om het medicijn pmsg te maken, dus zijn deze bloedboerderijen niet meer nodig.
Dierenrecht.nl wil Nederlandse varkenshouders, veeartsen en melkveehouders vragen om middelen met pmsg niet meer te gebruiken en wil hen handtekeningen overhandigen.
Ik heb getekend.
http://www.dierenrecht.nl/bloedboerderijen