Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, NadjaNadja, Neonlight, Sica, C_arola
DuoPenotti schreef:Hier is de bak nog niet nat, maar ik heb het idee dat wij hier in de regio wat minder water hebben gehad dan noordelijker.
Wel 3 weken terug met de diepwoeler er door gedaan en daarna nog met de cultivator.
En uiteraard de sleep.
Maar aam de zijlijn is het altijd gemakkelijker.
Maar er zijn stallen met overdekte longeerbakken, tip voor mensen die niet verrast willen worden door de regen.
Vast met dito prijskaartje, maar ja dat hoort erbij dan.

Gini schreef:Stalprijs is hierin een belangrijke factor. Voor het geld dat ik maandelijks neerleg, ga ik niet staan plonzen in een ondergelopen longeerbak. Maar alles heeft zijn prijs: sta je op een goedkopere stal dan ga je dat ergens aan merken, in faciliteiten of in service. Dat moet je dan voor lief nemen.
Lindsey_99 schreef:996981 schreef:Ik vraag me vooral af wat men hier bereidt is te betalen voor de faciliteiten die ze noemen. Lijkt totaal geen besef van kosten te zijn
Die is toch inbegrepen in de pensionprijs mag ik hopen. Zoals al eerder gezegd; meestal staat er bij wat de faciliteiten zijn als men komt, met mooie droge foto's en de prijs per paard + opties.
Dat een paard in de winter tot over de koten in de drek staat, dat de bakken lang niet altijd netjes onderhouden worden, of gesleept, of in dit geval de longeercirkel bij regen blank staat wordt er gek genoeg nooit bij verteld.
En zeker; als dat prima in orde is, de boel ook bij regen nog redelijkerwijs begaanbaar is, daar zal de prijs ook naar zijn (zoals hiervoor ook al vermeld) Voel je dan vooral niet aangesproken.Citaat:Wat let je om de schop te pakken en zelf een gleufje te maken, zodat het water weg kan. En in een longeerbak met water kan je ook gewoon longeren hoor.
Wat let de pensionhouder dat even te doen.... dat is toch niet aan de pensiongast... Zou een mooie boel zijn als iedereen naar believen geultjes zou gaan graven toch?
Het hoeft niet met gouden poortgrepen maar alle vragen over pensionstallen; hoe 'men het doet' hoeveel de paarden buiten staan, hoeveel per paddock, of alleen, hoe groot de weides of postzegeltjes zijn, hoelang ze mogen grazen, hoeveelheid hooi, etc etc. geeft al jarenlang voldoende aan dat er ruim voldoende onzekerheid is of wat op de website te zien is ook klopt.
Er zijn pensionhouders hier die het prima voor elkaar hebben, die voldoende verharding/roosters/zand/droge plekken of paddocks hebben, of waar water vlot is weggezakt of afgevoerd.
Er zijn er flink wat bij die nooit de winterfoto's met drek vermelden of op de foto zetten, en eerlijk zeggen dat het in de winter een stuk lastiger is mbt het onzekere weer/regenperiodes zoals nu.