Tijdens het CH in Sleen wisten er bij de paarden superscores neergezet te worden. Hieronder een kort overzicht van de uitslagen.
B dressuur
Groep 1
Proef 1
1. Hanneke Heineke met Timely H 175
2. Gisela Reinders met Piostro 171
3. Marion Mittendorff met Silvia 167
B dressuur
groep 1
Proef 2
1. Sabina Post met Showboy 174
2. e.a. Ans ten Hool met Solena DML en Marion Mittendorff met Silvia 170
3. Marjan Lukkien met Mira 166
B dressuur
groep 2
Proef 1
1. Tineke Kingma met HRA Mikado 168
2. Mariette Stigter-Vink met Paddy 167
3. Jolien Hoorn met Brenthe 167
B dressuur
groep 2
Proef 2
1. Tineke Kingma met HRA Mikado 168
2. Jolien Hoorn met Brenthe 167
3. Mariette Stigter-Vink met Paddy 164
L1 dressuur
groep 1
Proef 1
1. Paulien Alberts met Chiroco Z 168
2. Nancy van der Goes met Rosefair 167
3. Linda Bos met Tiamor 163
LI dressuur
groep 1
Proef 2
1. Paulien Alberts met Chiroco Z 173
2. Jantine Knol met R Quincy 166
3. Katja van der Lubbe met Pico's Sarita 165
LI dressuur
groep 2
Proef 1
1. Ina Beuving met Drambuie 176
2. Sandra Vorenhout met Rhodos 158
3. Margriet Berghuis met Rebenfee 15
LI dressuur
groep 2
Proef 2
1. Ina Beuving met Drambuie 166
2. Sandra Vorenhout met Rhodos 163
3. Margriet Berghuis met Rebenfee 162
L2 dressuur
groep 1
Proef 1
1. Astrid Reinders met Romero 171
2. Chantal Hofstra met Samantha 162
3. Miranda Oost met Naboca 158
L2 dressuur
groep 1
Proef 2
1. Astrid Reinders met Romero 172
2. Cecile Smit met Roussillon 168
3. Heidi Oldengram met Rosieta 164
L2 dressuur
groep 2
Proef 1
1. Rita Kool met Paddy 160
2. Geri Meppelink met Toulouse 153
3. Linda Midden met O-Kila 152
L2 dressuur
groep 2
Proef 2
1. Inge Soppe-Tibben met Sunny Boy 161
2. Linda Midden met O-Kila 160
3. Desiree Balkema met Theadora 159
MI dressuur
groep 1
Proef 1
1. Marleen Noordhof met Remmie II 166
2. Lammieke Snijders met Pandoer 160
3. Marlies Manting-Vader met Arie 157
MI dressuur
groep 1
Proef 2
1. Marleen Noordhof met Remmie II 170
2. Marlies Manting-Vader met Arie 166
3. Caroline van Veen met Sam Sam
MI dressuur
groep 2
Proef 1
1. Gerko Olsman met Gismo 171
2. Katja van der Lubbe met Super Mazzel 169
3. e.a. Gonny van de Weerd met Reflex en Sjoukje Bergsma met Ramiros 167
MI dressuur
groep 2
Proef 2
1. Gerko Olsman met Gismo 171
2. Sjoukje Bergsma met Ramiros 164
3. Natasja Scholten met Sander 161
M2 dressuur
groep 1
Proef 1
1. Thea Mandemaker met Scaramanga 171
2. Savannah Pieters met Ramona van Beekdal 164
3. Astrid Reinders met Roderik 163
M2 dressuur
groep 1
Proef 2
1. Savannah Pieters met Ramona van Beekdal 170
2. Thea Mandemaker met Scaramanga 166
3. Ike Willems met Roemer 159
ZI dressuur
groep 1
Proef 1
1. Petra Wetzelear met Nicknamed Nick 196
2. Hillebrand de Haan met Picasso 193
3. Rensche de Haan met Picasso 191
ZI dressuur
groep 1
Proef 2
1. Rensche de Haan met Picasso 192
2. Eline Klont met Diego Velasquez 189
3. Marlies Loof met Paladijn 187
ZI dressuur
groep 2
Proef 1
1. Margriet Hingstman met Prominent 192
2. Ina Beuving met Paganieta 187
3. Marjan van Dijk met Pasadena 186
ZI dressuur
groep 2
Proef 2
1. Marieke Buter met Rozalinde 197
2. Marjan van Dijk met Pasadena 190
3. Ina Beuving met Pagantie 187
Z2 dressuur
AMEV Hippo-Cup rubriek
Proef 1
1. Ellen Wynia met Madant 375
2. Laura Zwart met Hulsebos Withney 375
3. Threa Mulder-Dolsma met Tietse 374
Z2 dressuur
groep 1
Proef 2
1. Wilmer Lanning met Kigali 205
2. Truusje Smeding met Odif 199
3. Laura Zwart met Hulsebos Withney 193