Paard overleden na frontale botsing met auto in Ressen

Moderators: xingridx, Firelight, Muiz, Essie73, NadjaNadja

Antwoord op onderwerpPlaats een reactie
 
 
Nieuwsredactie

Berichten: 11900
Geregistreerd: 20-04-16

Paard overleden na frontale botsing met auto in Ressen

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter: 25-01-23 15:13

Hart van Nederland
Algemeen
Ingezonden door meerdere Bokkers

Afbeelding
Afbeelding ter illustratie. Foto: Marlies Trap Fotografie


Op de Stationsstraat in het Gelderse dorpje Ressen heeft dinsdagavond een frontale botsing plaatsgevonden tussen een auto en een paard. Het paard overleefde dat niet. De bestuurder van de auto raakt gewond en is naar het ziekenhuis gebracht.

Kort voor het ongeluk waren twee paarden ontsnapt bij een boer. Eén van hen belandde op de weg en werd geraakt door een auto die het dier niet meer kon ontwijken. Het paard overleed ter plekke aan zijn verwondingen. De automobilist raakte gewond aan zijn hoofd en is per ambulance naar het ziekenhuis gebracht.

De politie wist het andere paard te vangen onder een brug, vlakbij het treinspoor. De eigenaar heeft het dier opgehaald. De auto die betrokken raakte bij het ongeval is afgesleept. Vanwege het ongeval was de weg enige tijd dicht.

Contact met de Nieuwsredactie? Of een tip insturen? Stuur ons een PB! Taal/spellingsfout gevonden? Meld het hier. Feedback voor de NR? Die kun je hier kwijt.


tengeltje11
Berichten: 6352
Geregistreerd: 16-06-05
Woonplaats: w-vl,belgie

Re: Paard overleden na frontale botsing met auto in Ressen

Link naar dit bericht Geplaatst: 25-01-23 15:22

Vreselijk….. veel sterkte voor de eigenaar en hopelijk vallen de verwondingen voor de bestuurder mee.

SaraViavia

Berichten: 1727
Geregistreerd: 13-02-11
Woonplaats: Gelderland

Re: Paard overleden na frontale botsing met auto in Ressen

Link naar dit bericht Geplaatst: 25-01-23 23:08

Zo sneu. Gehoord dat het een oude manegepony hier uit de buurt was die net van zn pensioen aan het genieten was. Hopelijk is de bestuurder oke.

Trotse eigenaar van 7 superpony's en 2 toppaarden

Ibiat (v. Rabiat Z) dressuur L2+14 springen L+16


Antwoord op onderwerpPlaats een reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: _Mir, Britt_xxx, CharleyT, ComscoreBot, Eelmo, Maanon_, Mama3, Narratify, paardjes123, Raineri, SemrushBot, tesseke en 19 bezoekers