janouk schreef:https://www.youtube.com/watch?v=mGw1TiFMqf4
Dit is een fijne uitleg.
En Anoeska, Je bent redelijk stellig in je uitspraken. Prima. Voor jouw rekening.
Maar ik heb genoeg ervaring met heel veel instructeurs in veel verschillende takken van de paardensport.
En nu heb ik revalidatie training hulp nodig met extra medisch ogen langs de kant om mijn paard weer goed op te pakken na een operatie aan een meloen grootte tumor op haar eierstok.
De tumor is verwijderd via de flank.
haar gewoon even oppakken in de normale training is niet geschikt voor haar nu.
Ze moet specifiek trainen om juist daar waar de tumor verwijderd is haar buikspieren weer te trainen, banden en pezen en het buikvlies laten herstellen. Zonder dat er overbelasting op treedt.
En zij gaan mij helpen om het juiste trainingsschema met de juiste oefeningen om Janouk te revalideren.
Janneke2 schreef:Weet jij wie ik bespreek, dan?
Anoeska schreef:Gaat er niet om of je gelijk hebt en of iemand de ruiter in jouw verhaal kan herkennen, het is gewoon onaardig. Hou het gewoon bij je eigen rijden, en hoe je zelf dingen aanpakt.
Gebruikers op dit forum: Googlebot en 4 bezoekers