zitcompetitie

Moderators: RianneH, Neonlight, Ymor, balance, Melissa0304

Antwoord op onderwerpPlaats een reactie
 
 
CalvinenGino

Berichten: 3482
Geregistreerd: 25-09-09
Woonplaats: Berg aan de Maas, Zuid-Limburg

zitcompetitie

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter: 15-09-10 11:50

Weet iemand alle uitslagen te vinden van de Zitcompetitie?

Ik weet alleen dat in Categorie 4 Mischa uit Cadier en Keer (zuid Limburg :D ) gewonnen had

Calvin :o Vooraltijdmijnnummer1 // Dr: B+1 Spr: L+12 //
Warempel :o // Dr: B+20 L1+25 L2+27 M1+11 M2+12 Z1+22 Z2+18 ZZ-L+3 :D // Spr: B+15 L+7 // SGW: B+4 L+13 M+24 CIC*+2 :D
Vino Terma :o // Dr: M1+29 M2+10 Z1+10 Z2+1 // Spr: L+15 M // SGW: B+4 L+5


Eline

Berichten: 72927
Geregistreerd: 07-10-03
Woonplaats: Delft

Re: zitcompetitie

Link naar dit bericht Geplaatst: 15-09-10 20:58


Kiimm_

Berichten: 2427
Geregistreerd: 24-04-10
Woonplaats: Maurik

Link naar dit bericht Geplaatst: 18-09-10 21:37

Er was bij de prijsuitreiking van de zitcompetitie het 1 en ander fout gegaan.
Er was dus een exequo, wij werden gebeld dat Christel Waas van Manege Satana (van ons dus :)) gedeeld 1ste is met Sharona Verboom.

Cat 1
1 Demi Renes Manege Groenewoude
2 Merel van Staalduinen Manege Hillegersberg
3 Sharon Pouls Klein Oever
4 Sophie Pickers Manege de Ruif
5 Ilse Moen Manege de Mallejan
6 Fuin Wongjamrat Manege Oostmoer
7 Lindi Delsen Ponymanege Equito
8 Isa Leeman HC de Sprong
9 Dinija de Penning Manege Oostmoer
10 Sophie van Doorn Manege Morgenstond

Cat 2
1 Christel Waas Manege Satana
1 Sharona Verboom MRC Marcroix
3 Denise van Wamel Manege satana
4 Dixie de Klerk Manege de Hoefslag
5 Caroline Ceha Manege ten Eijsden
6 Marina Hamming de Larense Manege
7 Desiree van Zijtveld Manege de Eenhoorn
8 Anouk van Breukelen HC Bodegraven
9 Simone Ernst Manege Ruckert
10 Bas Gruben Manege Snorrewind

Cat 3
1 Maud Tjerkstra Manege de Paardenhof
2 Gitte van Gent Manege Satana
3 Tilo Burger Manege de Paardenhof
4 Eveline Nieuwelink MRC Marcroix
5 Romy Steijn RSC Zeewolde
6 Lisa Dijk Manege Lelystad
7 Jeany Bijloo Manege Chardon
8 Kathy Logemann Manege Hillegersberg
9 Emmy Karjalainen HC Westland
10 Lobke Haafkes Manege Stal de Eik
11 Olga Timmers Manege Lies Beuker

Cat 4
1 Misha Kuijpers Manege Cadier en Keer
2 Lucila Fuentes Ponymanege Equito
3 Eva Voogt Manege Chardon
4 Britt van Gelderen Manege "t Hetjen
5 Manouk Admiraal Manege de Eenhoorn
6 Simone Teselle RSC Emmeloord
7 Gea Vreeling Manege de Buitenwijck
8 Naomi Jansen Manege Ruimzicht
9 Imah Miedema Manege Thielen
10 Peter Huisman Manege Hallinckveld


Antwoord op onderwerpPlaats een reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 1 bezoeker