Sinds een tijdje rijd mijn paard niet zo fijn meer hij schud namelijk erg met z`n hoofd op de minste beweging die ik met mijn hand maak. Ik probeer er erg op te letten dat ik mijn had wel stil houd maar vooral met sturen en overgangen schud ze maar als ik haar nagefelijk rijd (waar ze eerst tegen schud ) en dan mn handen gewoon stil houd houd ze haar hoofd veel rustiger. (dat moets ik ook doen van mn instructeur) het probleem zit ook vooral in de galop dan schud ze het ergste met haar hoofd! (omdat ik het ook moeilijk vind om op mn kont te blijven zitten) nou heb ik gister met elastiek gereden en dat ging heel goed het stiek hing los en ze gaf gewoon na op mn hand en ze kan dan ook minder erg haar hoofd omhoog gooien ! Maar het elastiek is natuurlijk geen oplossing en daarbij kan ik daar op wedstrijden ook niet mee rijden
ook voor ik het elastiek er aan deed zaten er wel beter stukjes tussen maar als ik een verkeerde beweging met mn hand maak gooit ze haar hoofd zo weer omhoog ! hebben jullie een tip voor mijn zodat ik weer wat fijner kan rijden (zonder elastiek) ! ze heeft soms al ik naast haar loop met een halster om en daar te veel druk op staat dat ze dat ook los wil hebben en dan gaat ze ook schudden tot ik het los maak !
Ps : haar tanden zaten haken aan maar twee maanden geleden heeft de tandarts die weg gehaald de rug heb ik gevoelt en daar geeft ze geen reactie op! Ook mijn instructie heeft dat nagekeken (maar nog geen prof
) verder heb ik dit op maat gemaakte zadel bij haar gekocht maar ik heb niet het idee dat het daar aan ligt want ze doet het ook zonder zadel aan het halster en als ze vast staat in de vrachtwagen ! tips zijn welkom !
groetjes !