
Dee-es: eigenlijk zijn dat ook precies mijn pijnpunten. Word al snel te laks. Instructeur laatste keer ook; consequent zijn! Geduld, geduld!
Aarghhhh lol.
Dat hals naar binnen doe ik veel te snel overdreven. Meestal denk ik dan wel, eughhhh doe ff weer recht of vraag naar buiten. Ben mij er gelukkig wel bewust van, dat is alweer iets.

Sterre heb ik laatste training inderdaad minder laag maar in fijner tempo gereden. Pakte goed uit.
Pipodipo: dat is net zoiets van dat een rennerig paard niet perse aan het been hoeft te zijn.

Dat laat ik het even de "verkeerde los" noemen doet Zorro ook wel eens. Die laat dan alles los, maar ontwijkt dan enkel het bit. Niets goeds aan dus. Dus herken helaas waar jullie het over hebben.

Rena: wel fijne instructie dan.

Ik probeer even te bedenken wat ik doe na het opstappen. Volgens mij gewoon teugels op maat, lekker doorstappen en kijken of ze vanzelf erin willen zakken. Maar misschien doe ik het onbewust wel anders.

Die opwaartse ophouding gebruik ik ook voor Sterre.

Zo hehe ben weer bij geloof ik.
