Kwam ik fijn doorweekd op de stal aan



En ja hoor, wjerdo lag te rollen en gek te doen in de stal. Ik meteen de stal in, en kreeg hem niet over eind, zelf niet met een zweep

Ik wist dus genoeg, en zei tegen naomi ga snel de Da bellen.
Dat gedaan eindelijk met veel tik en ruk werk Wjerdo op zijn benen gekregen. Het geluid in zijn darmen was VEEEEEL te zacht, dus dat aan een soort van verstoppings koliek

Heeft naomi met hem in de bak gestapt, en de dierenarts kan 20 minutjes later. Heeft hem helemaal binneste buiten gekeerd, en hij zei het is idd koliek.
Op naar de wasplaats en daar haalde hij allemaal zand uit Wjerdo's darmen

Hij kan nog een paar dagen lichte koliek laten zien, en mag minimaal een maand niet naar buiten.
Ik vertelde dus voor dat de Da kwam (tegen de staleigenaresse), dat ik de DA moest bellen omdat Wjerdo koliek had. antwoord: Ja maar om 6 uur had hij nog niets, en het zal wel mee vallen , laat hem maar eerst in de bak, dan kijken wij vannavond nog wel even.
Als ik niet zo eigenwijs was geweest, of wanneer ik dus niet was gekomen, dan was Wjerdo nu wel dood geweest.
PFF dat is toch wel ff slikken na zo'n avond.
Heb nog even gebeld of het allemaal goed ging, en hij was al een stuk fitter,
Groetjes Lara