
Wanneer jullie alle drie delen zien van deze fotoreportage, dan zien jullie wat er precies gebeurd wanneer een paard wordt geinsemineerd met vers sperma.

Overigens heb ik ook nog de koppie's van vier andere dekhengsten op de gevoelige plaat gelegd. Dat zijn: Fetse, Nanno, Gradus en Karson. Deze foto's plaats ik nog wel even in een ander topic.
Fotoreportage deel 1: [ITP] 'n dekkende Olof 315 & Inseminatie Maaike, deel 1
Fotoreportage deel 2: [ITP] 'n dekkende Olof 315 & Inseminatie Maaike, deel 2
De eerste lading van het verse sperma zit erin! Op naar de tweede lading Olofzaad! Ondertussen houdt Gea (Warren) zich wat bezig met Maaike.

En daar... gaat de tweede en laatste lading van hopenlijk Olof zijn zeer vruchtbare sperma, Maaike in.

En hieronder zie je de dunne lange buis die voor de inseminatie gebruikt wordt en waar het sperma doorheen moet.

Toch nog weer even langs Olof om deze voor de laatste keer vandaag nog even te bewoderen.

Maaike is weer klaar en hopenlijk wederom drachtig van Olof 315. Donderdag moeten we terugkomen om te zien of het eitje is verdwenen. Indien dit niet het geval is, zal er waarschijnlijk nog een inseminatie plaatsvinden. En anders... veel duimen en hopen op een drachtige merrie!

Weer in de trailer en maar weer op weg naar huis, waar Geeske ons luid hinnikend zal begroeten!

En tot slot... Maaike weer terug in haar eigen vertrouwde box met haar supergeeske (tevens een olof) die zeer blij was dat we weer terug waren!


