Hij staat nu nog in de wei met: 1 shetlandmerrie (drachtig), 1 shetlandruin, een ijslandermerrie en mijn NAS merrie (niet drachtig 2 jaar en 7 maanden).
Nou is het de bedoeling dat we hem zo vroeg mogelijk laten castreren, zodat hij van de zomer lekker tussen alle paardjes in de wei kan.
Het probleem is alleen, als hij eind maart/begin april zijn ballen nog niet zichtbaar heeft kan/mag hij niet meer bij de paarden in de wei waar hij nu staat.
Dus ik moet voor de zekerheid alvast op zoek naar iets waar hij tijdelijk kan staan totdat zijn ballen zichtbaar zijn en hij gecastreerd kan worden.
Nu komt het probleem, waar laat ik hem?
Want ik heb wel de mogelijkheid om hem in een hengstenwei tussen 'grote' paarden (jonge hengsten) van 1,70m te zetten.
Maar als hij daar een trap van krijgt...
Dus dat doe ik liever niet.
Het liefst zet ik hem in een weitje met een ruin of ook een jong hengstje, die ongeveer even groot is als hijzelf.
En dan het liefste natuurlijk dicht in de buurt van waar hij nu staat, of waar ik woon.
Kan iemand helpen een oplossing te bedenken?
maar mocht hij zich hengst gaan voelen dan springt hij zo door het draad heen...
of even in de buurt adverteren 
