Ik zit wegens eetproblemen/stoornis bij een dieetiste en ik was op mijn zwaarst 80,3 kilo terwijl mijn streefgewicht 68/70 kilo is.
  (volgens de dieetiste he) Ik ben al 9 weken bij dr en ik was twee weken geleden 70,5 kilo.  
 Ik zat heerlijk in mijn vel, had geen drang meer en het ergste was ook al voorbij (chagerijnig omdat je niks mag, moeilijke momenten enz) Maar toen kwam de kerst.. en oud en nieuw.. Het ging weer helemaal mis, en net was ik bij dr... 75 kilo... Ik voel me nu zo rot!! En heb ook het idee weer helemaal opnieuw te moeten beginnen.. en weer drang krijgen en weer chagerijnig  
 Dus vanaf nu weer mijn dieet volgen en weer alles doormaken waar ik dacht door te zijn... Dus voel me echt rot nu. Sorry, dit wou ik even kwijt.  
 En m.b.t. de poll? willen jullie ook even neerzetten waarom jullie dat gekozen hebben? 
                                                         
 
  met meer mensen lukt het 
                                                         
 om het zo maar te noemen ) Ik kan het me ook niet zo goed voorstellen eigenlijk. tja, ik weet niet precies hoe ik het moet uitdrukken..