FlyingHigh schreef:Peter, ook ik heb eens een weekendje erg dicht bij Ton meegemaakt (uhm, niet tttteeeee close, please!!!)......zijn rijstijl kan hij niet aanpassen, dat komt nooit goed, dat hij andere capaciteiten bezit, kan ik me wel voorstellen. Niet meerijden op zijn eigen georganiseerde wedstrijd is reglementair vastgelegd als het een off. amerikaanse wedstrijd is (AQHA of NRHA?).
ik ken iemand die heeft een paard gekocht wat getraint is door tom de rooy.
zij hebben 2 jaar lang over gedaan om een keer rustig op het paard te gaan zitten en dat het paard ook rustig werd,
dat paard was zo bang om fouten te maken en als ze dat deed dan kroop ze helemaal ik elkaar.is dat nu iemand die mag trainen,dat kan tog niet,dat noem ik niet iemand met capaciteiten,jullie wel,
groetjes

). Ik schrijf toch juist dat je daar Ton niet de schuld van kan geven????? (LEZEN dus, is handig op I-net...)
)

Straks wordt het in de westernwereld, hoe klein en 'gezellig' hij nu nog is, ook haat het nijd net als bij die dressuurmutsen!
Dat willen wij niet want dat is namelijk één van de redenen waarom wij WN'ers voor het western gekozen hebben.
Sonja en ik kennen elkaar al een paar jaar en kunnen best een verschillend inzicht hebben zonder ruzie te maken...
in het western wereldje komt net zoveel haat en nijd voor als in de rest van de paardewereld !