Wat een super gave eerlijke cross!
Vond het zo onwijs jammer dat ik Murphy niet kan starten vandaag... oh dan loop je daar echt met een gevoel van 'hier had ik gewoon ook kunnen rijden!'. Nou ja ik gooi alles maar op Lucky! haha Nee die gaan we eerst maar is normaal rond laten lopen komende donderdag in Ede!
Hierbij de foto's dan!
Toen we weggingen waren de enige 4 foutlozen in de CIC** 2x Henk-Jan Lozeman 1x Phieleke Plijnaar en 1x Jan van Beek!!! Allemaal Nederlanders dus!!!!
Whoepie goed gedaan hoor!! Er kwamen nog een aantal deelnemers hoor dus er zullen vast nog wat foutlozen gekomen zijn!Phieleke Plijnaar:
Henk Jan Lozeman:
Vond het erg knap dat hij met zijn eerste paard foutloos aan de finish kwam aangezien hij net voor hindernis 20 zijn beugel en beugelriem verloor, het moeilijke laatste stuk met de trap en de watercombinatie heeft hij dus maar met 1 beugel afgelegd!!!!
Jan van Beek:
Ik schat zo dat de B paarden het 2e stuk van links moet springen....
Ja heb de hele hindernis ff gebestudeerd maar deze sprong leek me toch echt te moelijk als een dubbel voor de B! Voor de CIC** was het een drie dubbel.De heggen, vond ze wel erg schattig op een rijtje staan!
En de trap:


