Wij hebben een supergezellige club maar we hebben niet echt activiteiten.. Allemaal erg wedstrijdgericht en we zien elkaar eigenlijk alleen op wedstrijden, les en de clubkampioenschappen. Verder hebben we eigenlijk niks. Nou hebben we een activiteiten commissie die inmiddels een clubblad hebben uitgebracht, een website opgezet, maar nog niet echt een andere activiteit van de grond kon krijgen. Nou is mijn vraag of iemand nog iets weet..
We dachten aan een groepsbuitenrit in het noorden, de club komt uit sneek (friesland), dus het liefst ergens waar het echt de moeite is om heen te gaan rijden (bos of strand) en parkeerplaatsen e.d.
Als iemand nog andere ideeen heeft voor kampjes (van 2 of 3 dagen) zijn ze zeker welkom! Ik hoop dat er wat leuke creatieve activiteiten te bedenken zijn
't is trouwens wel te bedenken.. maar de kosten en alles is ook een grote vraag!!Alvast heel erg bedankt!!!
Groetjes Hester
) veel succes!


