
Wij vandaag oliebollen en appelbeignets, de paarden een heerlijk emmertje slobber

De ingrediënten :
Zemelen,muesli, wortelen,appels,oud brood,biks en zonnebloemolie...
Men gooie alles doorelkaar in de emmers...
Beetje water erover...
En smullen maar !!
Edwine steekt haar neus meteen in de emmer, die weet wel wat slobber is en ramde tijdens de voorbereiding hard tegen de wand "GEEF NU !"
Basje heb ik maar even met slobber mee naar buiten genomen, werden de foto's wat scherper

Toe maar Bas ( Sanex duwt neus in emmer

Bas krijgt 'm door... ( hij is al vies op zn hoofd van de likit

Hij maakt er al een lekkere smurrieboel van...
Nou weet ik ook weer waarom Slobber Slobber heet, de bijgeluiden waren duidelijk hoorbaar. SLLRRRPPP !

Hier een serie slobberfoto's waarbij je kan zien dat het iig in de smaak viel

Dit gaat nog netjes...
maar nu ....

En toen had Bas er genoeg van en vond hij het gras toch ook wel weer intressant

Omdat ze in het land naast de weide van de paarden aan het carbit schieten waren hebben we de paarden er maar niet uitgedaan vandaag. Heb Bas maar even gelongeerd, bij de knallen van het carbit begon hij te bokken, elke keer weer, keek heel boos en die korte pootjes in de lucht, hij vond het niet zo fijn.
Hier nog even 2 'vooruitgang' foto's van Bas, ik kon zijn benen niet optillen toen ik hem net had, als ik tot zijn knie kwam was hij al aan de andere kant, boos,bang en rillen en springen.
Nu kan ik zonder probleme netjes zijn voetjes optillen,uitkrabben en zelfs ook al naar voren strekken


Ik heb mezelf in Kamikazee bochten gewringd om hier foto's van te maken maar het is gelukt! ( pony in ene hand, been in diezelfde hand,bukken, camera in andere hand en foto's maken

Optillen....
Vooruit strekken...