Samsam"]
Landen op voorbeen is fout in mijn ogen, voorbeen als laatste aan de grond bij afzet is niets mis mee.
[/quote]
![]()
[quote="ceasario schreef:Vandaar dat het tijdstip van het gebruik van het achterbeen belangrijk is.
[image]
Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja, C_arola
) en het lijkt mij dat dat in een ander topic hoort.


adriana schreef:Het EASP heeft denk ik op dit moment te weinig paarden om een goede selectie te maken..
Zannekin schreef:Aangzien ik mede daardoor afvallig ben geworden aan de achterbeen theorie wil ik toch deze vergelijking maken:
Boven: Hohenstein, vergruisd en als voorbeeld genomen van hoe het niet moest, op basis van deze foto.
Onder een foto van hierboven met een hengst die wel loopt hoe het zou moeten.
[image][image]
Ik ben dan tot besluit gekomen dat je een paard in beweging moet zien en dat idd vooral het buigen in de lenden belangrijk is: het kunnen bij elkaar plooien en de lenigheid.
adriana schreef:Het EASP heeft denk ik op dit moment te weinig paarden om een goede selectie te maken.
Ik denk dat dit in de loop van de jaren wel beter gaat worden.
teneerste wordt hier idd een momentopname vastgelegd dus een juist beeld krijg je er volgens mij niet van.
ceasario schreef:Met een juiste aanleuning kan dit het resultaat zijn.
[image]
En daarbij heb je nog steeds de fotograaf nodig die op het juiste moment het plaatje schiet dus nog steeds een momentopname .