Springruiters genomineerd als Sportploeg van het Jaar 2007

Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
_Anna_
Berichten: 201
Geregistreerd: 12-08-06

Springruiters genomineerd als Sportploeg van het Jaar 2007

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 02-12-07 20:28

http://www.knhs.nl/news.asp?ID=10176
knhs.nl

ERMELO (KNHS) - Na de aansprekende internationale successen van het Nederlandse springruiterteam in 2007 is het Oranje kwartet - bestaande uit Jeroen Dubbeldam (Weerselo) met BMC Up and Down, Gerco Schröder (Tubbergen) met Eurocommerce Berlin, Vincent Voorn (Dinteloord) met Audi's Alpapillon Armanie, Albert Zoer (Echten) met Okidoki en bondscoach Rob Ehrens (Velp) door NOC*NSF genomineerd als "Sportploeg van het Jaar 2007".
Het Nederlandse springruiterteam leverde een ongekende prestatie door na voor het eerst in het geschiedenis de wereldtitel in 2006 te behalen, in 2007 opnieuw teamgoud te winnen, nu op het EK. Op eigen terrein werd huizenhoog favoriet Duitsland verslagen. De KNHS heeft met een jong team, onder leiding van Rob Ehrens, de laatste jaren keihard geknokt om een inhaalslag te maken met als doel de beste van de wereld te worden.
In 2007 wonnen de springruiters ook de landenwedstrijd in het Zwitserse Sankt Gallen. In Barcelona eindigden ze als tweede in de Super League wedstrijd. In de eindstand van de Samsung Super League competitie over acht wedstrijden eindigde het Nederlandse kwartet eveneens als tweede.
Ook in 2006 drong de springruiterploeg door tot de laatste drie van de verkiezing "Sportploeg van het jaar". Aan die uitzending en de daarin getoonde beelden van het WK in Aken hebben de springruiters zich dermate gestoord, dat zij tijdens een persconferentie op het EK in Mannheim dreigden niet op te komen dagen bij een komende verkiezing indien zij wederom genomineerd zouden worden.
"Er zijn nu goede afspraken gemaakt met de NOS en het NOC*NSF. Wij hebben er nu als team dan ook alle vertrouwen in dat de beelden die nu van ons tijdens de verkiezing getoond worden recht doen aan de door ons geleverde prestaties", zegt Ehrens, die er van overtuigd is dat hij samen met zijn vier gouden ruiters aanwezig zal zijn tijdens deze verkiezing. "Ik ben er heel erg blij mee dat we wederom als team zijn genomineerd en ik hoop dat we deze verkiezing dit jaar winnend kunnen afsluiten!"
Voor de verkiezing Sportploeg van het Jaar 2007 zijn verder genomineerd het voetbalelftal van Jong Oranje en de zeilsters Lobke Berkhout en Marcelien de Koning.

De uitzending waarin de sportman, sportvrouw en sportploeg van het jaar worden gekozen is op 18 december 2007.
Laatst bijgewerkt door Sjoert op 02-12-07 20:35, in het totaal 1 keer bewerkt
Reden: Bericht enigszins aangepast voor VN

Sjoert

Berichten: 35960
Geregistreerd: 29-07-04
Woonplaats: De rug

Re: Springruiters genomineerd als Sportploeg van het Jaar 2007

Link naar dit bericht Geplaatst: 02-12-07 20:33

Bedankt voor het plaatsen Anna!
-> VN

Melis20
Berichten: 552
Geregistreerd: 26-11-07
Woonplaats: Erica (Drenthe)

Re: Springruiters genomineerd als Sportploeg van het Jaar 2007

Link naar dit bericht Geplaatst: 02-12-07 20:42

ik hoop dat ze sportploeg van het jaar worden. Zo kunnen zo mooi hun succes voort zetten. Dan kunnen ze er weer tegen aan voor een jaar.

Charles

Berichten: 7477
Geregistreerd: 19-05-06
Woonplaats: Onder de sterren

Re: Springruiters genomineerd als Sportploeg van het Jaar 2007

Link naar dit bericht Geplaatst: 02-12-07 20:43

Hmm ik weet het niet hoor.. Hoop dat het vertrouwen van Rob in de NOS en NOC*NSF terecht is.. Wel leuk natuurlijk dat ze weer genomineerd zijn!

Lovely1

Berichten: 2725
Geregistreerd: 05-06-06
Woonplaats: Nijmegen/Apeldoorn

Re: Springruiters genomineerd als Sportploeg van het Jaar 2007

Link naar dit bericht Geplaatst: 03-12-07 10:01

Super dat ze het zo oplossen ipv wegblijven maar het is toch eerst afwachten. Maar ik gun het deze ploeg echt wel! Als je kijkt wat voor een individuele sport het is en dan toch zo presteren als een team.. petje af!

Rinskee
Berichten: 3916
Geregistreerd: 12-07-04
Woonplaats: In nederland

Re: Springruiters genomineerd als Sportploeg van het Jaar 2007

Link naar dit bericht Geplaatst: 03-12-07 15:16

vind het erg knap! dat doen niet veel mensen hun na..!

Lisa_vD

Berichten: 670
Geregistreerd: 16-04-06

Re: Springruiters genomineerd als Sportploeg van het Jaar 2007

Link naar dit bericht Geplaatst: 03-12-07 18:18

Ik hoop natuurlijk dat ze winnen. Maar jong oranje is ook weer europees kampioen geweest en ik ben bang dat hun het dan weer worden.

daniella74
Berichten: 6109
Geregistreerd: 13-11-06

Re: Springruiters genomineerd als Sportploeg van het Jaar 2007

Link naar dit bericht Geplaatst: 04-12-07 09:01

Hopelijk wordt het niet weer een aanfluiting.
Wordt moeilijk tegen de mannen van Foppe.

Lovely1

Berichten: 2725
Geregistreerd: 05-06-06
Woonplaats: Nijmegen/Apeldoorn

Re: Springruiters genomineerd als Sportploeg van het Jaar 2007

Link naar dit bericht Geplaatst: 04-12-07 11:59

Teamprestatie van Jong Oranje vond ik ook top maar ik vind dat die eer meer aan Foppe toekomt. En het Suriname gebeuren schoot bij mij een beetje in het verkeerde keelgat, vond ik erg jammer. Foppe mag van mij wel weer coach van het jaar worden Lachen of Kemkers want dat is ook wel een topper!