Moderators: Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight, Firelight
Citaat:Beste Rijksgediplomeerde hoefsmid van *edit*,
Gezien de grote aantallen beslagen paarden die voortijdig wegens hoefproblemen bij de slacht belanden vind ik het ongepast dat u probeert het Natuurlijk Bekappen in een kwaad daglicht te stellen. Het op uw website gepubliceerde verslag over Ivanhoe is zeer dubieus, het zou u sieren wanneer u dit zo spoedig mogelijk zou rectificeren.
SpikyBlue schreef:Oh nee... Die laatste kan ECHT niet!!
Vreselijk smakeloos en triest, en dan ook nog zo op de man spelen, ik vind dit echt niet kunnen. Arabesk, vind jij dit ook niet te ver gaan?
Arabesk schreef:SpikyBlue schreef:Oh nee... Die laatste kan ECHT niet!!
Vreselijk smakeloos en triest, en dan ook nog zo op de man spelen, ik vind dit echt niet kunnen. Arabesk, vind jij dit ook niet te ver gaan?
Ach ik vind de beelden op de kaarten niet zo sterk. Ik zou zelf eerder spotprenten maken ofzo met allemaal dierentuin diertjes op een rijtje in hokjes met een bordje erop 'ze komen 1 uur per dag uit hun hok' en dat naar de DB sturen.
Of een spotprent met zo'n evolutieopvolgings plaatje (zoals Peijnenburg heeft) maar dan met paarden: zo'n voorhistorisch paardje - konik achtig paard - etc - middeleeuwspaard met ruiter + harnas + hoefijzers - moderne ruiter op een paard maar nog steeds met de hoefijzers - moderne ruiter op een paard met paard + hoefschoenen
SpikyBlue schreef:Ik geloof dat ze beter jou aan hadden kunnen nemen voor het ontwerpen van de kaarten!(hadden ze hun punt ook duidelijk gemaakt, maar de plank tenminste niet zo misgeslagen als nu)