Maar, let op! Er zijn wel regels aan verbonden:
- Het is niet toegestaan om meer dan twee foto's te plaatsen, ook niet als je twee foto's plaatst en de rest in links. Wil je meer foto's laten zien? Dan kun je een topic openen op de fotofora zoals RT-HAW, RIJ-ITP en ITP. Meerdere berichten op één dag met daarin twee foto's plaatsen is niet toegestaan. Ook is het niet de bedoeling om meerdere foto's samen te voegen en ze als één foto te uploaden.
- Er geldt een limiet van twee foto's per dag per gebruiker.
- Dit topic is uitsluitend bedoelt voor foto's van Tinkers. Het is dus niet toegestaan om foto's te plaatsen van andere rassen.
- Dit is een foto-topic, dus offtopic geklets is niet de bedoeling. Voor offtopic/gezellig geklets is er het HK topic op TI. Je mag alleen op een foto reageren, en niet naar aanleiding van een foto. Een reactie als "Wow, wat ziet Pietje er goed uit zeg! Hij is echt heel erg opgeknapt sinds hij bij jullie staat!
" is een directe reactie op een foto, en dus toegestaan. Een reactie naar aanleiding van een foto "Jee wat is Pietje veranderd. Hoe is hij ook maar weer bij jullie gekomen? En wat heb je met hem gedaan?" is niet toegestaan. Door dit soort vragen 'lok' je andere off-topic reacties uit, daarnaast is het niet een reactie óp de foto, maar naar aanleiding van de foto.
- Berichten die niet aan bovenstaande regels voldoen, worden verwijderd.
Het vorige topic vind je hier: [TI] [Verzameltopic] Tinkers In The Picture (max. 2 foto's)
Veel plezier ook weer met dit topic!