Ga daar de opleiding Dierverzorging niveau 4 verkort doen, dus in 2 jaar.
Wie gaat er ook naar Barneveld in september? Of zit daar op school?
Ben benieuwd

Groetjes!
Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird
LieZ_Horses schreef:Ik meld me, ik ga ook naar 't Groenhorst College in Barneveld.
Maar dan de opleiding Paardenhoudderij. Ik sta nu voor niveau 3 ingeschreven (kader) maar kan waarschrijnlijk 4 gaan doen.
Ik heb maandagavond 19.40 gesprek haha!
Succes alvast!
HouvanPonys schreef:Ja, dat is waar, maar ben plan om evt. manement o.i.d .erachter aan te gaan doen, want ben niet van plan om na 2 jaar studeren al te stoppen..
Klinkt ook wel leuk Jenny! Ik kom uit het Oosten (Twente) Ongeveer 1 uur en 3 kwartier met de trein..
xxMACYYY schreef:Hoihoi, Ik zit niet op deze school maar ik heb een vraagje aan jullie.
Vriendin van mijn moeder had een cavia genaamd Devil, een driekleur peruvian. Hij heeft ook een tijdje bij mij gewoond maar ik had geen vaste plek voor hem. Zij had ook geen plek meer en heeft hem tijdens een werkweek bij jullie op school gebracht. Ik wil graag weten hoe het met hem gaat (of gewoon met de cavia's in het algemeen) zodat ik weet dat hij goed zit.
http://i35.tinypic.com/etfz9f.jpg
Dit is hem, hij is inmiddels al een stuk groter en heeft langer haar.
Ik hoop dat jullie mij kunnen helpen.
Jenny__ schreef:HouvanPonys schreef:Ja, dat is waar, maar ben plan om evt. manement o.i.d .erachter aan te gaan doen, want ben niet van plan om na 2 jaar studeren al te stoppen..
Klinkt ook wel leuk Jenny! Ik kom uit het Oosten (Twente) Ongeveer 1 uur en 3 kwartier met de trein..
Neee.. snap ik. Ik heb namelijk al 3 jaar sturderen er op zitten en wil eigenlijk wel na 2 jaar klaar zijn. Maar wie weet hoe het loopt. Welke trein moet je dan hebben? Arnhem? of ede wageningen richting amersfoort? Die moet ik namelijk ook hebben..
Ik moet 1 uur en een kwartier met de trein staat er op ns.nl
Maar ik heb ook een auto dus ik wil het gaan afwisselen auto/trein.