Hij was overduidelijk onderkoeld, du gauw op een kruikje gelegd (niet te heet hoor
) en een warmtelamp eventjes. Hij washelemaal van de wereld leek het wel. Ook onder het zand, net of hij veel gevochten had. Maar hij zit alleen in een hok
Hij ligt nu naast me op de kruik maar heel actief istie nog niet. Hij ligt maar wat, knipperd (nu wel weer) met zijn ogen en beweegt héél af en toe wat.
Half 1 gaan we naar de dierenarts, maar heeft iemand enig idee wat het kan zijn?
Ik ben ook helemaal niet zo bekend met deze diertjes en het is ook maar een "opvang" diertje die ik gered heb.
overigens heb ik géén idee hoe oud ie is, want zoals ik al zei opvang diertje. Hij is echt heel zielig nu..
Zijn staart is amper 10 cm terwijl die 50 cm hoort te zijn, wat hem altijd al wat zwakker en wankel maakte. hij heeft amper evenwicht, maar nu het is echt een heel zielepietje
help ? mensen met kennis van sugargliders?
?
Ik schrok even 
, uitgedroogd zou wel kunnen.
Ik heb een keer exact hetzelfde gehad met een hamster van iemand, die had hem gewoon niet genoeg eten gegeven. Beestje was helemaal wankel, dus ik maar brood met suikerwater gepakt enzo, en knapte idd zienderogen op. Dus misschien niet genoeg eten gehad ofzoiets? Of niet genoeg vitamines?