We moesten naar de dierenarts met onze hond, Joey. Zijn chip nummer werd gecheckt. En hij bleek uit het buitenland te komen omdat zijn eerste 3 nummers niet overeen kwamen met die van Nederland. Nu zijn wij benieuwd uit welk land hij dan wel komt, zijn eerste 3 chipnummers zijn; 967.
967 nummers weet ik niet vanwaar ze komen maar meestal zijn de honden die zo'n chip hebben wel gechipt bij de belgische data bank. Dus als je op www.chipnummer.nl kijkt en daar het nummer in voert vind je hem vaak niet. Kijk je op http://www.abiec-bvirh.be/nl/home dan vind je ze vaak wel.
Overigens tip voor iedereen die dit leest, controleer even of je eigen hond(en) goed geregistreerd zijn. Op jaarbasis komen enorm veel dieren in asielen binnen die wel gechipt zijn maar die niet geregistreerd of op verkeerde mensen geregistreerd staan.