Bereid je voor...

Moderators: Essie73, Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, ynskek, Ladybird

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
WolinLotte

Berichten: 4305
Geregistreerd: 31-05-07
Woonplaats: Kranenburg, Duitsland

Bereid je voor...

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 26-08-10 12:24

Mijn moeder kreeg een mailtje van een vriendin, die ze ook naar mij doorstuurde... En ik zat net even te smullen van het o zo herkenbare 'Bereid je voor' verhaal...

Zij heeft altijd New Foundlanders gehad, ze is amper drie turven hoog (bij wijze van ;) ).. dus de grootste lol is er altijd geweest.. Nu heeft ze een Pyrenese berghond kruising Bernersennen van 14 maanden... En ik heb een pup, Beer, Pyrenese berghond met Golden retriever.. Er valt dus wel wat te beleven!! :D

Uiteraard is dit is grapje bedoelt ;) , met een zeer zekere kern van waarheid :D

"Luistert! Dit geldt ook voor Berend....

Als er visite binnen komt laat ze dan lekker op de bank gaan zitten. Gooi gelijk een zak met aardappels van 50 kilo op hun schoot en wrijf meerdere malen met een natte spons in hun gezicht. (socialisatie proces)

Ga eens oefenen om iets heel snel uit de koelkast te halen. Bedenk van te voren precies wat je wilt hebben en waar het staat. Doe de deur open en pak wat je wilt hebben en sluit de deur weer. Duurt dit langer dan 10 seconden? Helaas....... dan ben je de inhoud van je koelkast voor een groot gedeelte kwijt.

Kun je tegen de rotzooi die een Newfoundlander maakt? Om dat uit te vinden probeer je het volgende: Zorg eerst dat je heel je huis hebt schoon gepoetst. Gooi een emmer modder over de net gedweilde keukenvloer. Smeer de rest van de modder aan de zijkant van de keukenkastjes .. de koelkast.. en de oven. Maak ook met modder een paar voetstappen op de vloerbedekking in de woonkamer en de hal. Steek je vingers in een bloempot en veeg ze af aan de muur. Zo....hoe vind je dat er uit zien?!!!!!

Heeft u net de tuin zomerklaar, vraag dan of uw buurkinderen in de tuin komen voetballen! Oefen om op niet meer dan een achste deel van jouw stoel te zitten. Probeer verschillende manieren uit om een kopje koffie op de leuning van je stoel te laten balanceren. Probeer eens stilletjes er een koekje bij te eten. Geef het maar op en strooi de rest van de kruimels over de zitting van de stoel.

Vergeet de luxe auto maar en koop gelijk een stationwagen. Koop wat koekjes en wat botjes. Stamp de koekjes fijn op de bekleding van de stoelen en gooi ook wat in de achterbak. Gooi de botjes los in de auto. Ga naar de kapper en vraag daar of je het vloerafval van de afgelopen week mag meenemen. Strooi dit in grote hoeveelheden in de auto over de bekleding. Maak nu met modder nog een paar mooie afdrukken op de bekleding. Maak nu met een hark nog wat krassen op de buitenkant van uw auto. Zo,... dat is perfect!"


:')
Laatst bijgewerkt door WolinLotte op 26-08-10 12:39, in het totaal 1 keer bewerkt

benangelique

Berichten: 15658
Geregistreerd: 06-09-04

Re: Bereid je voor...

Link naar dit bericht Geplaatst: 26-08-10 12:29

haha, zo cynisch is het niet, denk dat er een aardige kern van waarheid in zit!

C_arola
Moderator Over Paarden & Markt

Berichten: 72396
Geregistreerd: 24-05-08

Re: Bereid je voor...

Link naar dit bericht Geplaatst: 26-08-10 12:32

Dit is een verhaal dat ik niet moet laten lezen aan mijn vriend :')

kleinvosje

Berichten: 19458
Geregistreerd: 16-03-07
Woonplaats: Cochrane, Alberta, CANADA

Link naar dit bericht Geplaatst: 26-08-10 12:32

Dat heb je niet alleen bij honden hoor, ook bij kinderen ;-) Dan zijn het allen niet koekjes op de achterbank, maar complete happymeals!

Anoniem

Re: Bereid je voor...

Link naar dit bericht Geplaatst: 26-08-10 13:10

Het blijft een leuk stuk :')

Overigens bij Duitse Herders ook zeer herkenbaar :')

vanLotje
Berichten: 2012
Geregistreerd: 08-03-10
Woonplaats: De Veluwe

Link naar dit bericht Geplaatst: 26-08-10 13:12

Als er visite binnen komt laat ze dan lekker op de bank gaan zitten. Gooi gelijk een zak met aardappels van 50 kilo op hun schoot en wrijf meerdere malen met een natte spons in hun gezicht. (socialisatie proces)

_O-

meesterlijk!

Samm

Berichten: 1562
Geregistreerd: 01-01-04
Woonplaats: Twello

Link naar dit bericht Geplaatst: 26-08-10 14:35

Ik kende deze al maar dan van de Duitse dog, dit is overigens de langere versie:


Test of u geschikt bent voor een Duitse Dog.....................

Ga eens wandelen op straat met 1 arm zover mogelijk uitgestrekt. Probeer na een aantal passen om je arm nog iets verder uit te strekken. Zeg met een vriendelijke stem 'volg'. Roep nu een aantal keren wat harder het commando 'volg'. Schreeuw nu een keer 'stop nu eens met trekken', negeer de blikken van de voorbijgangers!

Vergeet de luxe BMW maar en koop gelijk een stationwagen. Koop wat hondenkoekjes en botjes. Stamp de koekjes fijn op de bekleding van de stoelen en ook in de achterbak. Gooi de botjes los in de auto. Ga naar de kapper en vraag daar of u het vloerafval van de afgelopen week mee mag nemen. Strooi dit in grote hoeveelheden in de auto over de bekleding, maak nu met modder nog een paar mooie afdrukken op de bekleding. Maak met een hark nog wat krassen op de buitenkant van de auto. Zo....Perfect

Maak u klaar om weg te gaan. Probeer zo stilletjes mogelijk weg te sluipen. Loop tot halverwege het tuinpad, kom dan terug. Probeer het vijf minuten later nog eens. Ga maar weer terug. Zet de radio aan en maak kalmerende geluiden. Probeer het nog eens. Ga maar weer terug en bel de visite maar op of ze naar jou toe komen in plaats van u naar hen!

Heeft u net de tuin zomerklaar, vraag dan aan uw buurkinderen in de tuin te komen voetballen!

Oefen eens om op niet meer dan 1/8 van uw stoel te zitten. Probeer verschillende manieren uit om een kopje koffie op de leuning te laten balanceren. Probeer eens om stilletjes een koekje erbij te eten. Geeft het maar op en strooi de rest van de kruimels uit over de zitting van de stoel!

Bind twee vorken aan de hondenriem en hang deze aan de deurknop. Probeer meerdere malen om de riem stilletjes te pakken. wanneer de vorken rinkelen, krabt u zichzelf hard aan uw schenen met de vorken. Herhaal deze procedure meerdere keren!

Herhaal alles wat u zegt minstens vijf keer, herhaal tenminste alles dat u zegt..............!

Als er visite binnenkomt laat deze op de bank gaan zitten, gooi gelijk een zak met aardappelen van 50 kilo op hun schoot en wrijf meerdere malen met een natte spons in hun gezicht!

Ga eens oefenen om iets heel snel uit de ijskast te halen. Bedenk van te voren precies wat u hebben wilt en sluit gelijk de deur van de ijskast weer. Duurt dit langer dan 10 seconden, dan bent u helaas de inhoud van de koelkast voor een groot gedeelte kwijt!

Hoe went u er aan hoe het huis eruitziet als u aan het schoonmaken bent? Begin met het zemen van de ramen. Zijn ze schoon? Prima, maak nu uw handen lekker vet en doe ze tegen de ramen. Herhaal dit minstens twee keer per dag. Maak met een stofzuiger de vloer schoon, pak daarna een pot met zand en strooi deze over de vloer heen. Maak de vloer nu weer schoon. Herhaal dit ook minstens twee keer per dag!

Ga eens op bezoek bij mensen die al een Duitse Dog hebben en vraag hoe het zover is gekomen dat ze toestaan dat hun Dog zich af en toe zo idioot gedraagt. Vraag hoe ze het voor elkaar hebben gekregen dat de Dog wat langer wil slapen, hoe ze de dog zindelijk hebben gekregen, hoe ze de Dog tafelmanieren hebben geleerd en hoe ze de Dog überhaupt manieren hebben geleerd. Geniet er maar van......Het zal de laatste keer zijn dat u antwoord krijgt op al uw vragen!

Om eens te ervaren hoe uw nacht eruit ziet als u een Duitse Dog heeft, ga dan om tien uur 's avonds naar bed. Zet de wekker op middernacht en gooi uzelf met geweld op de grond. Leg een zware zak met aardappelen op het dekbed en probeer weer om onder de dekens te komen. Zet de wekker op half zes en sla net voordat u wakker wordt uzelf in uw gezicht met een natte spons!

Kunt u tegen de rotzooi die een Duitse Dog maakt? Omdat uit vinden probeert u het volgende.........Zorg eerst dat u heel uw huis schoon hebt gepoetst. Gooi een emmer met modder over de net gedweilde keukenvloer. Smeer de rest van de modder aan de zijkant van de keukenkastjes, van de koelkast en van de oven. Maak ook met modder een paar voetstappen op de vloerbedekking in de woonkamer en in de hal. Steek uw vingers in een bloempot en veeg ze daarna af aan de muur. Zo, hoe vind u dat er uit zien?

Heeft u na dit gelezen te hebben nog geen zenuwinzinking? Neem dan gerust een Duitse Dog!

vanLotje
Berichten: 2012
Geregistreerd: 08-03-10
Woonplaats: De Veluwe

Re: Bereid je voor...

Link naar dit bericht Geplaatst: 26-08-10 16:55

Om eens te ervaren hoe uw nacht eruit ziet als u een Duitse Dog heeft, ga dan om tien uur 's avonds naar bed. Zet de wekker op middernacht en gooi uzelf met geweld op de grond. Leg een zware zak met aardappelen op het dekbed en probeer weer om onder de dekens te komen. Zet de wekker op half zes en sla net voordat u wakker wordt uzelf in uw gezicht met een natte spons!

Nog meesterlijker!! :D

WolinLotte

Berichten: 4305
Geregistreerd: 31-05-07
Woonplaats: Kranenburg, Duitsland

Re: Bereid je voor...

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 26-08-10 17:06

Flats..... good morning boss!! :D

Het is inderdaad gewoon echt geniaal!! :D

Samm

Berichten: 1562
Geregistreerd: 01-01-04
Woonplaats: Twello

Link naar dit bericht Geplaatst: 26-08-10 20:57

Zo heb je ook deze:



Je bent een Duitse Dog eigenaar, wanneer ………..

het geluid van lopend water, maakt dat je opspringt en schreewt BUITEN!
er 3 mensen nodig zijn om je hond op de weegschaal bij de dierenarts te krijgen.
je jouw man/vrouw verbannen hebt van de slaapkamer……. en je nog steeds wakker ligt van het gesnurk.
Je jouw hond uitlaat en iedereen hem bij naam kent, maar jij er geen idee van hebt wie die mensen zijn.
Je geen schalen meer gebruikt voor z'n water, maar daar nu de badkuip voor gebruikt.
Je op moet schuiven tijdens het tandenpoetsen, omdat je hond dorst heeft.
Je geleerd hebt om een glimlach te toveren als ze je vragen Heb je een zadel voor dat ding?
Je een groot TV scherm hebt aangeschaft…………. en je nog steeds niet kunt zien wat er bezig is.
Een vijfjarig meisje aan je vraagt Waarom laat je dat kalfje uit?
Je buurman opgewonden verteld dat hij beren sporen in zijn tuin heeft gevonden.
Je baas tegen je zegt Als je getrouwd was, dan zou ik de politie bellen!, …… nadat hij je op het werk met een blauw oog zag!
Jij je hond uitlaat en mensen gauw oversteken om je te vermijden.
Je oude kleren geeft aan je vrienden, als ze bij je op de stoep staan.
Je foto's laat zien van jou naast je hond en mensen zeggen Je zat daar…..toch?
Je tegen je bezoek zegt pas op voor landmijnen, voordat je de tuin ingaat.
Je een sneeuwschop gebruikt als poepschepje!
Je 5 borden op de eettafel zet met alleen 4 stoelen.
Je naar de dierenarts gaat en zij jouw een eigen wachtkamer geven
Dobermans klein lijken.
Jij op de vloer zit omdat de bank bezet is.
Een kus van je hond……..je hele make-up teniet doet.
Je vrienden of collega's nog geeneens meer vragen hoe je aan die blauwe plek komt.
Je tenminste een keer je voet hebt gebroken doordat jouw hond erop ging staan.
een Doberman onder jouw zeven maanden oude puppy kan lopen.
Je kinderen hun gezicht niet meer hoeven te wassen.
Hij jou uitlaat!