Vorige week dinsdag met pijn in mijn hart afscheid genomen van mijn beste maatje en vriend in alle goede en slechte tijd JARI (Welsh Terrier). Ze is 13,5 jaar oud geworden wat echt geweldig is.
Het ging niet meer ze was op ze kon niet meer opstaan en lopen ging in rondjes. Door allerlei toenstanden prive ging het niet eerder en dat is waar ik het meeste van baal. Deze laatste dagen waren niet nodig.
Ik mis d'r verschrikkelijk uit die periode is Leys ook al weg en alleen Urban Legend is er nog. En die gaat niet weg. Ze ging altijd over mee naartoe en op stal kende ze haar ook maar al te goed ook is ze vaak naar de diverse meetings van bokt geweest. De laatste jaren ging het minder en was ze ook meer thuis.
Zo'n geweldige hond krijg ik nooit meer.

Hier nog een foto van leys en jari samen heeeeel wat jaren geleden.
