) het buitenland.gezellig kletsen en informatie uitwisselen over het land waar je woont/ heen gaat.
(ik vond het hier wat beter passen dan in HK,.. mod??)
ik woon sinds juli 2005 in Frankrijk, in de dordogne.
Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly
) het buitenland.
of het paard meegaat is nog even afwachten
maar de kans zit er toch wel dik in dat hij mee gaat 
... goed doorvoed paard heb
ik heb op diverse plaatsen gekeken voor de huur van een trailer... en de anderhalfpaardstrailers die ik tegen kom hebben een bruto laadvermogen van 1200 kg... en wegen zelf al 600 kg... (anders doen ze even moeilijk ofzo... zucht... mijn paard alleen al weegt echt wel meer dan 600 kg
(ergens tussen de 670 en de 700
) hoe wil je dan in godsnaam anderhalf paard vervoeren
in zo'n ding
) Maar goed de 2 paardstrailer die te huur was weegt dus 750 kg... geweldig zou je zeggen... nou niet dus... onze auto mag maar 1400 kg trekken... dus nog even verder zoeken... wie weet nog meer trailerverhuuradressen in Limburg?
Dus ik heb hem verkocht jammer genoeg. 
)

) terug naar NL. weer aan de studie (ook al 1.5 jaar niet gedaan
) zal wel heeel erg aan het ritme moeten wennen. weer optijd op en huiswerk
kijk er al naar uit 
word ik altijd wel weer vrolijk van. Nathalie schreef:Ik woon sinds november 2005 in Turkije. Zonder paard helaas. Maar vliegen was een beetje erg duur en met de auto is het wel erg ver.Dus ik heb hem verkocht jammer genoeg.
Waarom zijn jullie/gaan jullie naar het buitenland?
Lusitana schreef:Wat ik erg prettig vind is dat je hier niks op slot hoeft te doen. Mijn scooter heeft eens een paar dagen en nachten voor een café gestaan, met de sleuteltjs erin.
Mijn moeder was hier laatst en liet een tas staan op een bankje. Wij terug, nou die stond er gewoon nog, daar maakte ik me ook helemaal geen zorgen om. Je kunt hier ook je tas op het teraas laten terwijl je naar de wc gaat. Alleen in het toeristen seizoen niet.
Tevens waarschuwing voor toeristen. Nier alles wat los rondslingert is dus "verloren"!!! En als je wat kwijt bent, dezelfde weg terug gaan.
Tja, in de stad is het natuurlijk anders he.

vind hij gelukkig niet erg, hij heeft er genoeg.
er gaan hier zo'n 3 potten (van die grote
) per week door, alleen door mij


zo grappig om te zien. en dan kom ik met mijn paard langs en dan gaan ze allemaal staan kijken en hem helemaal beoordelen
ze vinden hem over het algemeen een mooi paard
echt komisch.
en als ik dan weer een paar meter verder loop dan komt de eingenaar van de bar naar buiten om paard een koekje of heel soms een beetje bier te geven
. Het brood is hier ook lekker vooral als ze van de boerderij komen geldt eigenlijk voor alles eieren en groenten.
spannend! Citaat:Het enige leuke daaraan vind ik dat de mannen niet verkeerd zijn verder is het behoorlijk saai.
Gerbenfroh schreef:Ik heb de zomer in Kreta gewoond en gewerkt.
Ik ga straks, half Januari, voor 5 maanden in Engeland wonen en stage lopen.
In het luxe hotel Danubius Regents Park Hotel.
Brrrrspannend!
) Dus dat zei ik, en toen vertelde mijn vriend dat dat goed kan, omdat het gemaakt wordt van koeien-darmen en maag..... Heb geen hap meer op. 

cp112 schreef:
pfoee Turkije, dat is wel een eind.
ik wil er (ooit) nog een keer op vakantie, lijkt me een heel gaaf land.
jammer dat je paard niet meekon.. ik heb mijne wel meegenomen en heb eigenlijk best veel aan hem gehad (zit hier een beetje in mijn uppie)
waar in Turkije zit je precies?