Ik denk Amsterdam maar zie dit nergens bevestigd.
Misschien heeft iemand zelfs een adres of email van hem?

Ik hoor het wel!
Als je info hebt wil je me dan pb-en?
Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird
Citaat:Tygo Gernandt wordt geboren op zondag 7 april 1974 in hartje Jordaan, Amsterdam. Al snel verhuist hij met zijn dik twee jaar oudere broer Ilja en ouders Arthur en Manja naar de Eemsstraat in Amsterdam-Zuid. Op zijn vierde begon Tygo naar eigen zeggen al met toneelspelen. 'Er hoefde maar even bezoek langs te komen en ik sloofde me weer uit.' Op zijn vijfde zat Gernandt op de jeugdtheaterschool De Krakeling, waar hij iedere woensdag en vrijdag toneelstukjes kon spelen.
Lol
Op zijn twaalfde verschijnt Tygo Gernandt voor het eerst op tv, als hij mag meedoen in een promotieclip die de Olympische Spelen naar Nederland moet halen. In 1987 gaat Gernandt naar de Televisieschool van de Stichting Cervelaat. Hier krijgt hij vier jaar acteerlessen van diverse regisseurs en acteurs. "Hier heb ik echt zo ontzettend veel geleerd! En zo bizar veel avonturen en lol meegemaakt, dat is niet te beschrijven", zegt hij over die periode.
Na de Havo afgerond te hebben (en inmiddels ook de Televisieschool) schrijft Gernandt zich in bij de Pabo. "Ik wilde wel wat papiertjes hebben. Je weet het maar nooit in de artiestenwereld", aldus Gernandt. Op hetzelfde moment dat die opleiding begint, stromen bij Tygo de acteeropdrachten binnen. Zijn rol in de jongerenserie Fort Alpha verschaft hem zijn eerste echte bekendheid. Gastrollen in Goede Tijden, Slechte Tijden, 12 Steden, 13 Ongelukken en Oppassen doen de rest.
Klote
In 1996 krijgt Gernandt zijn eerste filmrol in het Nederlandse drama Naar De Klote, over drugsgebruik bij housefeesten Na deze film begint de acteur aan zijn tweede seizoen bij Fort Alpha. Ondertussen speelt hij diverse gastrollen in andere tv-series en films. In 1998 is Gernand te zien in de serie Combat, over het reilen en zeilen bij de Nederlandse landmacht.
Na twee seizoen als presentator (en bedenker) van onder meer het programma Read My Lips wordt Gernandt uitgekozen om te spelen in de komedie De Garage. In 2003 verschijnt Van God Los, een van de beste Nederlandse films ooit, over de beruchte Bende van Venlo. Gernandt speelt hierin zeer overtuigend de keiharde crimineel Maikel Verheije. Tijdens het Gala van de Nederlandse film in juli 2003 wordt hij uitverkozen tot beste acteur voor zijn rol Van God Los en krijgt hij een Gouden Kalf.
Joyride
In 2004 kruipt Gernandt in de huid van Klaas Donkers' lijfwacht Piet, in de Nederlandse maffiafilm De Dominee. Een jaar later zal hij te zien zijn in Joyride, over een drietal drie jonge meiden (o.a. Georgina Verbaan) dat in een gestolen cabriolet een joyride maakt naar Zuid-Frankrijk. In hun achterbak blijkt een jongen te liggen, gespeeld door Gernandt.
Arrabel schreef:Wie weet de woonplaats van Tygo Gernandt?
Ik denk Amsterdam maar zie dit nergens bevestigd.
Misschien heeft iemand zelfs een adres of email van hem?![]()
Ik hoor het wel!
Als je info hebt wil je me dan pb-en?
Marye78 schreef:Ik vind dat toch zo'n leuke gozer!