Leuke foto, maar ik denk dat het lekkerder kijkt als je m 90 graden zou draaien, linksom. Zodat het meisje "rechtop" komt te liggen. Dat kan ook een kwestie van smaak zijn natuurlijk
Mooie ogen heeft dat meisje! Ik had hier ontzettend veel gebruik van gemaakt! En dus niet toegestaan dat ze met geknepen oogjes op de foto stond.
Ook vind het een beetje onwerkelijk dat het gras zó donker is. Dan heb ik het idee dat ie bewerkt is. De foto lijkt me veel fijner kijken als het gras lekker groen is en het meisje een frisse uitstraling krijgt door de zon dat op haar gezichtje schijnt.
Verder is het idee heel leuk! Nog een keertje over doen. Haha.
@ smeetjoew, bedankt voor het commentaar. Daar kan ik wel wat mee Het gras is in het echt ook redelijk donker dus daar viel op dat moment vrij weinig aan te doen.
Ik heb net een nieuwe camera gekocht en die is stukken handiger/beter dan deze "normale" camera.
Ik vind haar ogen heel mooi, die zou je goed moeten laten uitkomen, dr tandjes zijn nog wat minder dus die zou ik een beetje proberen te verbergen wel mooie foto voor de rest.
het uiterlijk hoeft toch niet helemaal pérfect, dat heb je toch niet. Je kan hoogstends gebruik maken van de dingen die mooi zijn, in dit geval de ogen