Op de haven van hoek van holland werden enveloppen uitgedeeld met de kaartjes voor de boot, een schema en 200,- zakgeld.
Aangezien we het donderdag pas wisten waren wij helaas vergeten om dingen mee te nemen om ons te vermaken aan boord.
Na 8 uur met de boot moesten we allemaal verzamelen, de jongen links was trouwens de echte 'reisbegeleider/organisator':

Eenmaal bij het hotel aangekomen werden de sleutels op naam uitgedeeld en konden we direct naar bed. De volgende dag zijn we alle grote winkelstraten afgegaan.
2 taxi's die extreem dicht op elkaar staan:

Die avond gaf Kane een exclusief concert. Voor het concert kregen we allemaal pizza en consumpties van 538. Aangezien het bleek dat hier nogal wat liefhebbers van Kane zijn heb ik hier wat meer foto's van geplaatst. Helaas is de kwaliteit door het uploaden achteruit gegaan.






De volgende dag de toeristische route gedaan.
De wissel van de wacht bij Buckingham palace:

Bezoekje aan Harrods.
Speelgoed paarden:

Edelsteen waar een prijs aanhing van 280.000,-:

En als afsluiter mijn vriend en ik bij tower bridge: