Hahahahaha wat ik net toch te zien kreeg Ik keek naar een advertentie hier op bokt.. gewoon random..De advertentie ging over een Friese ruin..Maar wat kreeg ik dan te zien?Nou....Dit...!
amado7 schreef:dat is een reclame! Die krijg ik ook weleens op hotmail! Weet ik Maar de timing hahahaIk had gehoopt op een mooie foto van die Fries en dan zie je dit hahahaha
zodiacje schreef:Whaha! geweldig!je hebt deze parel toch wel gekocht hè?!Ik kon hem niet laten staan Hij staat nu heerlijk te grazen met een leeftijdgenootje
Haha ja dat had ik laatst ook maar dat komt omdat ze geen foto ingestuurd hebben en dan word die plaats door reclame opgevult.
Die heb ik een keer voorbij zien komen op Howrse, heb de pagina 15 minuten lang regefreshed (als dat een woord is) om die advertentie terug te vinden. Vanmiddag zag ik hem opnieuw, nu weet ik eindelijk dat 'ie van Centerparcs is.
Jaaah!! hier wilde ik ook bijna een topic voor openen!! Had precies hetzelfde maar dan bij een pony hegstje
Ik zou em zowieso even laten keuren,zo'n mooie foto van een nog maar 2 jarige zou ik niet vertrouwen.
lies1994 schreef:Ik zou em zowieso even laten keuren,zo'n mooie foto van een nog maar 2 jarige zou ik niet vertrouwen.Hij is goedgekeurd De dierenarts vond het jammer dat hij ruin is, had een gouden dekhengst kunnen worden... zonde