Verder twijfel ik erg over de kleuren van de vlekken, de ene vlek is zwart en de ander bruin. Maar we wachten wel af tot de schetser geweest is, zij zien dit vaak meteen.
Hier volgen de foto's.
Eerst nog eentje van een paar dagen oud, dan zie je het verschil goed..
Omdat het zo heet is ga ik meestal in de avonduurtjes langs, dan is het voor mij beter uit te houden en voor de paarden ook!
Zo tref ik ze meestal aan, handig he zo'n bonte! Die zie je meteen!
Prachtige zon!
Wanneer ik ze roep komen ze meteen, schattig toch.. En van Boo krijg ik meestal ook nog een hinnik groet te horen!
Jip is weer eens verliefd...
[img]img src="http://www.mijnalbum.nl/Foto=HUDAIAND[/img]
Boo wil het liever niet zien.. Is niet geschikt voor de leeftijd onder de 3 jaar..
Een skippybal!!!!!
Ik doe maar al te graag mama na...
Nu wat foto's om de kleuren goed te zien.. In mijn nek en net bij mijn staart ben ik al verhaard.. Op mijn hoofd is goed te zien wat er nog moet verharen.. Is het nou zwart of toch donkerbruin??
Mooi foto!!
En nog een showtje..
Eerst wat rek en strek oefeningen...
En dan rennen!!
Jip maar 3 benen..... :S
Ook in deze wei stikt het van de vliegen, zelfs 's avonds nog een paar.. Boo laat zien hoe zij ze afschudt!
Voordat we ermee stoppen nog even Jip op de foto! Zij is juist heel licht geworden!
En natuurlijk zwaait Boo nog even voordat we weggaan! DOEIIIII
Het is alweer een hele tijd geleden dat Boo op de site heeft gestaan dus dan maar veel foto's



