Vue schreef:Diaan, mocht je je tijdens het wachten hebben we hier een kletstopic ;
[HK] Het onzin-offtopic-topic voor de Barncammers deel 2
(veel gezelligheid en geklets over de merries)
Dank je,ik zal eraan denken (hou wel van slap ge*********)
gem schreef:Diana, zet je de cam vast op 1 box tegen de tijd dat er echt een bevalling aan zit te komen?
Jaaa, is wel de bedoeling!
Zoals het er nu uitziet gaat Pinky eerder dan Sugar (dûh) en mijn verwachting is nu dat ze pas rond Pasen gaat bevallen.
Maar Pinky kan het ook sneller. Haar eerste veulen kwam na 21 dagen zucht op 327 en vorig jaar kwam het veulen pas na 40 dagen zucht op 340 dagen. Er zat 3 jaar tussen die twee veulens.
Pinky had vorig jaar twee weken lang WAX-ON, WAX-OFF!!! Errug lastig, en uiteindelijk de avond voor de bevalling weinig meer dan een volle uier (die ze al 4 dagen lang daarvoor had). Een uur voor de geboorte drupte ze wat melk!!
Kan nog leuk worden.
Zeker omdat Sugar over een week ook mag bevallen en een Maiden inderdaad zo maar haar uier vol kan krijgen wordt het spannend en best zwaar om haar in de gaten te houden.
Ik kan echt alle extra ogen gebruiken!!
Ik ga er nog steeds van uit dat een merrie toch gemiddeld 30 dagen nodig heeft van eerste zucht tot geboorte en dat betekend dat Sugar over tijd gaat dragen. (maar ja, 'tis een maiden)
Nou, dat was het nieuws bericht vor vandaag!
Oh, ja, Pinky is nu 315 dagen dus nog 5 dagen voor de veilge zone en Sugar is dus 313 dagen!
Diana