Vooral in de bak, daar is hij namelijk erg druk. Ook hebben we geoefend met halt, blijf en achteruit. Ging erg goed en hij luistert nu dan ook een stuk beter

Ik heb er trouwens een klein zweepje bij omdat hij overal een excuus zoekt om van te schrikken. Probleem is dat ik telkens te laat was en niet consequent handelde waardoor hij dus vanalles bij me probeerde uit te halen.
Dus als hij ergens van "schrok" kreeg hij een tikje en daarna een beloning met stem. Dit heeft uiteindelijk erg goed gewerkt en kan nu dan ook weer rustig met hem rondwandelen zonder dat hij overal wegschiet.
(ik weet overigens zeker dat het klieren is, heb hem meerdere malen écht zien schrikken en dan reageert hij totaal anders
).Myra (myra @ bokt en Saff's verzorgster) heeft foto's van ons in de bak gemaakt


Even kijken naar het vogeltje

Wat lijkt hij hier groot zeg



Even knuffelen

Knapperd


Mijn hoofd





Zoals ik al zei zocht hij overal een excuus om weg te schieten, volgens mij reed hier een auto langs
(en hij is auto's wel gewend hoor
)
xx Jenn
