Lekker gek doen op de wei!!!

Moderators: Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight, Firelight

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Myrdal

Berichten: 1862
Geregistreerd: 23-03-05

Lekker gek doen op de wei!!!

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 18-11-07 19:45

Aangezien er hier zoveel regen was gevallen was de wei toch zeker anderhalve tot 2 weken niet beschikbaar. Wij wonen nog maar 2,5 maanden in dit huis, dus de rijbak is ook nog niet aangelegd. Om de paarden toch wat beweging te geven had ik in onze zandschuur waar de boxen stonden het voergedeelte afgezet en mochten ze in de rest 2 aan 2 een halve dag rondlopen. Ging eigenlijk prima. Maar ja, 16m bij 5m is niet zo heel groot, niet groot genoeg om eens lekker je benen te kunnen strekken. Vooral bij onze nieuwe aanwinst Tesmeralda (Metall x El Corona) was dat op het laatst goed zichtbaar, gekke sprongen maken enzo. Gelukkig is nu eindelijk de wei goed opgedroogd en konden ze voor het eerst weer met zn vieren naar buiten. We hadden de camera al meegenomen, want we dachten al: Dat zal leuk worden.
Bij het naar de wei brengen was dat al duidelijk. Myrdal (Hierarch x Willow Cratic XX) was aardig rustig, maar ja, die is de oudste van het stel (13 jaar) en heeft al veel meer meegemaakt. Andros (Montecristo x Hierarch) zag het wel zitten en maakte al rare sprongen aan het halstertouw. Tes werd helemaal gek en we hebben de weg naar de wei in halve passage gelopen, met gekke sprongen tussendoor. Rambo was gewoon Rambo, een lekkere eigenwijze shet, maar bleef wel lekker rustig. Gelukkig waren we met zn vieren om de paarden naar buiten te brengen, wel zo handig met zo'n fris gezelschap.

Afbeelding
vlnr Rambo, Tes (al lekker gek), Andros en Myrdal

Afbeelding
Tes en Rambo in volle vaart, Rambo laat ook zien dat hij prima kan springen Knipoog

Afbeelding

Afbeelding
Andros en Myrdal trekken ook een sprintje

Het is wel grappig, ik heb groepjespaarden. Myrdal en Andros staan altijd bijelkaar, ook moeder en zoon, maar wel 2 jaar gescheiden geweest. En Rambo en Tes zijn dikke vriendjes. De volgende foto komt dus ook niet vaak voor. Alle 4 op een rijtje:

Afbeelding
Myrdal, Andros, Tes en Rambo

Afbeelding
Toen was Myrdal klaar met rennen en tja, wat Myrdal doet, dat doet Andros ook, Tes en Rambo blijven nog even doorgaan

Afbeelding
Andros houdt alles goed in de gaten terwijl Myrdal grasjes eet...

Afbeelding
Rambo met de voetjes van de vloer

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
En Tes in volle vaart, wat is het toch een lekker ding

Afbeelding
En uiteindelijk is alles rustig... Met onze mooie eik op de achtergrond.

Yvon72

Berichten: 377
Geregistreerd: 08-05-07
Woonplaats: Waddinxveen

Re: Lekker gek doen op de wei!!!

Link naar dit bericht Geplaatst: 18-11-07 19:47

gave foto's hoor, leuk vierspan heb je zo zeg.

volgens mij lijkt je grasveld nu een mollentuin als ik dat zo zie, met die opvliegende stukken grond Knipoog

Tjinta

Berichten: 3793
Geregistreerd: 16-04-05
Woonplaats: Bauernhof im Emsland

Re: Lekker gek doen op de wei!!!

Link naar dit bericht Geplaatst: 18-11-07 21:52

Ha dat vonden ze vast even erg leuk. Rond racen op de wei.
Rambootje doet dapper mee. Haha! Haha!
Gaaf stel zo bij elkaar!
Zie dat jullie wei er ongeveer net zo uitziet als de onze.... Huilen Huilen

Myrdal

Berichten: 1862
Geregistreerd: 23-03-05

Re: Lekker gek doen op de wei!!!

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 18-11-07 22:20

Ja, dat vonden ze idd erg leuk, lekker racen op de wei!

De wei heeft een paar slechte plekken, oa dus de plek waar Tes doorheen galoppeerd, daar ligt een dikke plas en dat is dus te zien op de foto's.
De wei zag er nog goed uit toen we de paarden eruit haalden, maar zal morgen even een rondje moeten maken om te zien hoe erg de schade is Clown

anneM_Ajax

Berichten: 2594
Geregistreerd: 17-09-04
Woonplaats: Breukelen UT

Re: Lekker gek doen op de wei!!!

Link naar dit bericht Geplaatst: 19-11-07 00:14

Wat een stel prachtpaarden heb je toch!
Tes is echt helemaal wauws, ben benieuwd naar haar veulentje dat gaat komen.

_Tristan

Berichten: 1364
Geregistreerd: 10-10-07
Woonplaats: Barendrecht

Re: Lekker gek doen op de wei!!!

Link naar dit bericht Geplaatst: 19-11-07 00:32

Altijd leuk , actiefoto's !
Rambo is Hip!

Tinne

Berichten: 13717
Geregistreerd: 07-11-01
Woonplaats: Zundert

Re: Lekker gek doen op de wei!!!

Link naar dit bericht Geplaatst: 19-11-07 10:31

Hahaha, die Rambo! Zie hem gaan met zn korte pootjes *LOL* !

Tess is wel supergaaf hoor, die merrie straalt echt iets gaafs uit Cool !

Grappig dat ze zo in groepjes naar elkaar toe trekken, Andros is zo te zien ook de rust zelve Lachen (vast niet altijd Knipoog ).

Myrdal

Berichten: 1862
Geregistreerd: 23-03-05

Re: Lekker gek doen op de wei!!!

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 19-11-07 22:04

Thnx Anne, ben het helemaal met je eens, maar ja, ik ben bevooroordeeld Knipoog

Rambo is idd hip! Hij amuseert zich ook prima tussen de grote paarden, hij denkt zelf dat hij 1.70m is, dus hij krijgt iig geen minderwaardigheidscomplex.

@Tinne: Ja, Tes heeft echt enorm veel uitstraling, ze is ook erg lief. En Andros... tja, die doet gewoon wat Myrdal ook doet. Als zij kalm is is hij dat ook, als zij wil rennen, dan gaat hij ook rennen. Maar met het naar de wei toe brengen, stond hij wel 1x op zijn achterbenen...