
Ik ben er erg blij mee, dat is te zien he...
Het erge is, vrouwtje komt nu elke ochtend om een uur of 7 langs om bij me te kijken, ja zegt ze je bent zo erg dat er in ene wat naast kan liggen... Tggggg wat denkt ze wel niet van mij.

Nou dit is wel een hele grote stal waarin ik mag bevallen.

Pfff je wordt wel erg moe van dat zwanger zijn

Net buikje heb ik he, ik loop namelijk nog elke dag mee in de les op de manege. Dan mogen kindjes vna ongeveer 20 kilo op me rondhobbelen en doe ik mee aan pony voetbal. Nou ik doe lekker waar ik zin in heb en de kinderen zitten me dan altijd uit te lachen.

Oh volgens mij voel ik kramp in mijn buik...

Ja ik denk dat ik nu hier maar ga bevallen, plek zat toch!

Ik voel het echt aankomen hoor, pfff het erge is dat je als ik zo lig, mijn omvang pas zie (na de bevalling maar weer op dieet gaan)

rondddd buikje he en ik ga lekker rollen, veel beter dan bevallen op een koude ochtend in een grote bak



Oehhh jeukjeukjeuk, kijk daarom ging ik nou liggen, ben nie helemaal gek hoor


Sjo heb ik jullie in de maling genomen?? Nou vrouwtje wist het al hoor... Hahaha jullie denken toch niet dat ik ga bevallen als vrouwtje erbij is? Dat doe ik lekker als ze net weg is


toedelsssss

Ik ga gewoon lekker eten, lekker puh!

tot de volgende keer maar weer, misschien dan wel met veulen
