Single: hoeveel geld aan boodschappen iedere week?

Moderators: Nadia, Coby

 
 
Tamara

Berichten: 10104
Geregistreerd: 20-07-01

Single: hoeveel geld aan boodschappen iedere week?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter: 16-07-04 21:14

Daar ben ik weer met mn week alleen thuis... Knipoog Magoed, ik heb dus een bepaald budget gekregen om die week door te komen maar ik heb het idee dat dat echt niet genoeg is, en dan doe ik toch niet echt gekke dingen dacht ik... Ik heb €35 gekregen, er is sowieso niet veel meer in huis omdat natuurlijk de rest op vakantie is en er veel dingen meegenomen zijn. Zo was er bv. geen brood meer, geen kaas/vleeswaren, geen melk... Dat heb ik allemaal in moeten slaan, geen probleem, maar het schiet hard op met mn geld! Helpt natuurlijk niet dat er morgen 2 vrienden komen eten, maar wilde dan een Portugees gerecht klaarmaken van Knorr wereldgerechten en dan hemelse modder als toetje, niet heel indrukwekkend dus. Verder haal ik naar mijn idee echt geen gekke dingen, gewoon avondeten dus of pasta, of aardappelen met stukje vlees ofzo, wel wat dingen voor op brood + dat brood zelf, toetje en dan wat koekjes ofzo. Maar zit nou al op de €18 terwijl ik nog niet eens alles heb gekocht voor wat ik morgen nodig heb en zondag...

Nou was mijn vraag dus, als je alleen bent en je haalt boodschappen, hoeveel geld ben je dan ongeveer per week kwijt? En wat haal je dan? Brand maar los zou ik zeggen Knipoog

Degene die iets onderneemt en daarin faalt, is nog altijd beter dan degene die niets onderneemt en daarin slaagt
31-08-2015 <3


AnneOmie

Berichten: 6892
Geregistreerd: 15-08-02
Woonplaats: Krommenie

Link naar dit bericht Geplaatst: 16-07-04 21:17

Ik haal voor zo'n 40 a 50 euro boodschappen in de week maar daar zit oo kattenvoer bij voor mijn 2 katten. Dat zijn dus boodschappen voor de hele week. Dan haal ik niet eens echt luxe dingen en geen snoep en chips enzo.

Choice (Jazz x Dublin x Purioso) B+10, L1+2/ Sportpredikaat dressuurmerrie (Z2+1)
Omar geniet van zijn pensioen!

marina

Berichten: 5151
Geregistreerd: 20-05-03

Link naar dit bericht Geplaatst: 16-07-04 23:24

Had 50 euro voor 2 weken. MIjn moeder wilde wel meer geven, maar ik vind dat ik de rest best zelf kan betalen. Er was al wel veel in huis.
Ik zit er wel overheen, maar niet gek veel, mss 10 euro oid. Scheelt het dat ik een paar keer op mijn werk heb gegeten ed.

Chatelaine

Berichten: 9152
Geregistreerd: 27-01-02
Woonplaats: Geboren in Dordt,via H.I Ambacht in Lelystad terecht gekomen!

Link naar dit bericht Geplaatst: 17-07-04 06:09

Ik krijg altijd 50euro per week en dan is er ook al veel in huis.Dus maak lang niet alles op Lachen

Your my world, my heart, my soul
If you ever leave..
Baby you would take away everything good in my life

Caroline81

Berichten: 632
Geregistreerd: 26-11-02
Woonplaats: Gouda

Link naar dit bericht Geplaatst: 17-07-04 06:20

voor 5 euro per dag moet je kunnen eten, maar dan moet je wel een beetje op de prijzen letten natuurlijk.
Tegenwoordig heb je je boodschappentas geeneens vol voor 35 euro Boos!
Waar je op kunt besparen is vlees, C1000 is erg goed en goedkoop. Verder huismerken nemen, alhoewel die soms ook niet het goedkoopst zijn. Let op prijs per kg/L, staat altijd in de kleine lettertjes.
Shoppen is sport Knipoog

Leer van de fouten van anderen, je hebt niet genoeg tijd om ze allemaal zelf te maken...

Botervlieg

Berichten: 9132
Geregistreerd: 20-04-03
Woonplaats: adoptie-Ian woont bij www.aap.nl !

Link naar dit bericht Geplaatst: 17-07-04 06:46

Naar Lidl / Aldi gaan; dan kun je nog overhouden van je 35 euro. Haha!

-:) Je kunt niet alles hebben. Trouwens, waar zou je het moeten laten. NN -:)

Natalie

Berichten: 4331
Geregistreerd: 01-09-01
Woonplaats: Alken (België) (Limburg)

Link naar dit bericht Geplaatst: 17-07-04 09:04

Idd, je moet vergelijken en op de prijzen letten... Voor 1 persoon kom je normaal wel toe met 1 euro per week. Ik kom nu voor 2 personen uit rond de 50 euro per week, en daar zit dan af en toe nog wat lekkers bij ook.

Sommigen maken het leven mooier, gewoon door er te zijn...
30-05-2007 Annelies
20-02-2009 Daan

Caroline81

Berichten: 632
Geregistreerd: 26-11-02
Woonplaats: Gouda

Link naar dit bericht Geplaatst: 17-07-04 09:35

1 euro? 10? Belgie is een stuk goedkoper zeker?

Leer van de fouten van anderen, je hebt niet genoeg tijd om ze allemaal zelf te maken...

Vanes

Berichten: 3164
Geregistreerd: 06-12-02
Woonplaats: Noord-Holland

Link naar dit bericht Geplaatst: 17-07-04 12:09

Voor twee personen ben ik gemiddeld 50,- à 60,- euro kwijt in de week.
Dus met 35,- moet je het wel redden denk ik.

Cassidy

Berichten: 75551
Geregistreerd: 08-08-01
Woonplaats: Purmerend

Link naar dit bericht Geplaatst: 17-07-04 12:17

Wat BV al zei, ga naar de ALDI of de LIDL.

Je suis Charlie.

Natalie

Berichten: 4331
Geregistreerd: 01-09-01
Woonplaats: Alken (België) (Limburg)

Link naar dit bericht Geplaatst: 17-07-04 18:55

Woops, moet dus 35 euro zijn... vaag hoe die typo erin is gekropen Haha!

Sommigen maken het leven mooier, gewoon door er te zijn...
30-05-2007 Annelies
20-02-2009 Daan

SkyMarian

Berichten: 10248
Geregistreerd: 04-10-02
Woonplaats: De Liemers

Link naar dit bericht Geplaatst: 17-07-04 20:18

wij zijn met zijn tweeen 50 euro per week kwijt. dus ongeveer 25 euro pp. (kleine noot: wij zijn ontzettende knieperds Schijnheilig )

Tamara

Berichten: 10104
Geregistreerd: 20-07-01

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter: 17-07-04 21:44

Hmmm ik let wel aardig op de prijzen maar blijkbaar kan dat dus nog beter. Ga naar de C1000 hier in de buurt, moet zeggen dat er ook wel lekkere dingen tussen zitten die niet al te nodig zijn maar geloof dak er maybe nog aardig mee uitkom. Vind t geen probleem om verder bij te leggen maar het leek echt ff heel weinig...

Degene die iets onderneemt en daarin faalt, is nog altijd beter dan degene die niets onderneemt en daarin slaagt
31-08-2015 <3

vikki

Berichten: 14226
Geregistreerd: 21-02-01

Link naar dit bericht Geplaatst: 17-07-04 22:34

Hetzelfde als Sjakie... Haha! Ik ben geen 'knieperd' van nature, maar zolang mijn bf nog geen werk heeft (hij is afgelopen nov. van Australie naar Nederland ge-emigreerd) is het toch een beetje 'dubbeltjes' draaien aangezien ik ook nog 2 paardjes heb. Overigens kunnen wij van die 50 euro prima eten, daar zit ook frisdrank en wat lekkers bij, we komen dus echt niks tekort. Het is een kwestie van goed op de aanbiedingen letten (ik spit de krantjes tegenwoordig goed door Haha! ) en grote voorraad haal ik bij de Lidl. Ik ben altijd weer blij als ik daar vandaan kom Haha! , scheelt echt bergen met geld.

Angelique18

Berichten: 3599
Geregistreerd: 27-05-02
Woonplaats: Naast de efteling

Link naar dit bericht Geplaatst: 18-07-04 11:18

Wij zijn met z'n 2 en nog geen 30 euro in de week kwijt.

Allerliefste Kasper en Mick, Ik zal jullie NOOIT vergeten

vikki

Berichten: 14226
Geregistreerd: 21-02-01

Link naar dit bericht Geplaatst: 18-07-04 17:26

Angelique18 schreef:
Wij zijn met z'n 2 en nog geen 30 euro in de week kwijt.

Bloos! inclusief alles??? Want dan wil ik wel weten hoe je dat doet... Haha! Mijn 50 is trouwens inclusief zaken zoals toiletpapier, wasmiddel, afwasmiddel, tandpasta etc.

Angelique18

Berichten: 3599
Geregistreerd: 27-05-02
Woonplaats: Naast de efteling

Link naar dit bericht Geplaatst: 18-07-04 18:48

Ja hoor groente aardappels stukkie vlees, huishouden mik mak, drinken etc!!

Makkelijk!!

Allerliefste Kasper en Mick, Ik zal jullie NOOIT vergeten

miepmiep

Berichten: 2348
Geregistreerd: 20-02-04

Link naar dit bericht Geplaatst: 19-07-04 10:42

Niet te veel kant en klaar kopen! Een hele zak aardappels is goedkoper dan zo'n zakje kant en klaar voor 1 dag!
Hetzelfde met groentes. Die zijn kant en klaar ook reteduur!

Brood heb je ook van 1 of van 2 euro. Beleg hetzelfde verhaal. Je moet echt op de kleintjes letten, dan is het voor alleen eten met 35 euro goed te doen hoor!

missnynke

Berichten: 8480
Geregistreerd: 11-05-02
Woonplaats: Hallum

Link naar dit bericht Geplaatst: 19-07-04 10:47

woow ik zit vaak op 60 euro per week, en dan ga ik tussendoor ook nog wel eens, helemaal als ik naar de groothandel ga zit ik zo op 100 euro, maar daar kom ik natuurlijk niet iedere week

SkyMarian

Berichten: 10248
Geregistreerd: 04-10-02
Woonplaats: De Liemers

Link naar dit bericht Geplaatst: 19-07-04 11:28

idd geen kant en klaar verpakkingen kopen, eventueel grotere verpakkingen en een gedeelte invriezen (werkt erg goed met vlees). Aanbiedingen aflopen.
Ik moet wel zeggen dat wij erg verwend zijn met de boodschappen. Bijna alle supermarkten zitten binnen een straal van hooguit 1 km

LadyMadonna

Berichten: 53843
Geregistreerd: 09-01-01
Woonplaats: werkendam (NB)

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-07-04 09:25

met zijn 2en zijn we (excl rookwaar) bij de aldi altijd onder de €30,- klaar, incl hondenvoer

First they teach you to be patient, and then you'll learn there's not much time.... -Bertolf-

Samantha_

Berichten: 9186
Geregistreerd: 20-12-02

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-07-04 09:40

Wij zijn met z'n tweeen zo'n 40-50 euro kwijt.
Daar zit meestal kattevoer bij.
kattegrind en konijnevoer, stro en hooi haal ik bij de dierenwinkel. Is zo'n 20 euro per maand.

Caye

Berichten: 7485
Geregistreerd: 20-07-04
Woonplaats: 040

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-07-04 09:52

ik was eerst met 4 en 100 euro pw maar adn ook alles van luiers tot wasmiddel.. maar nu zit ik alleen met 2 kindjes. en gemiddeld 50 euro maar dan ook alles.. soms iets minder dan iets meer

ik heb m'n account weer uit stof gevist. .

Zonnetje81

Berichten: 14899
Geregistreerd: 15-08-01
Woonplaats: Eindhoven, Noord Brabant

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-07-04 09:58

Ik zou het met 30/40 euro pweek kunnen redden. Inprincipe zelfs met minder als je naar de aldi zou gaan enzo ik doe boodschappen bij de AH. Maar ja dan moet je geen vreetbeer zijn voor dat eten en allemaal snoep en chips halen want dan haal je het er niet mee.

Gast2602
Berichten: 6797
Geregistreerd: 04-01-04

Link naar dit bericht Geplaatst: 22-07-04 00:07

Ik kan het in mijn 1tje goed redden met ong 15 euro per week ( excl. rookwaar)
Ga naar de Lidl.
Bijv : brood 42 cent, rijst 23? cent, spagetti ook zoiets. aardappel kosten er iets van 2 euro of zo. potje pindakaas of ander beleg heb je ook onder de 1 euro. De groentes zijn ook echt niet duur daar.
Kijk je moet niet superluxe willen eten. Maar ik ben ook niet veeleisend. Heb alle kruiden in huis, dus kan alles 'lekker' maken Haha!.En gewoon creatief met je ingediënten omgaan.
Eet geen chips/koek e.d. Cola, sinas of zo heb ik ook nooit. Drink water, ranja en thee.
En hoe vaak koop je nou afwasmiddel, wc papier, keukenrol, tandpasta, shampoo enzo in je 1tje?


Wie is er online

Gebruikers op dit forum: ChantalSmook, Maanon_, pandour4evuh, PlantsTho en 39 bezoekers