drainage prbl ->restmatrl castratie of electro-mag. straling

Moderators: Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja, C_arola, Essie73

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Pellie

Berichten: 16935
Geregistreerd: 19-08-02
Woonplaats: Ouwsterhaule (frl)

drainage prbl ->restmatrl castratie of electro-mag. straling

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 12-06-08 09:55

ik hen net een blog voor mijn hyves geschreven maar besluit het hier toch ook even te plaatsen. misschien zijn er mensen die er wat in herkennen voor hun eigen paard, of nog tips voor ons hebben.

[leestijd; 5 minuten]

Het is lang geleden dat ik iets over mijn zieke maatje Gam heb geschreven. 2 maanden nadat we hier in Ouwsterhaule kwamen te wonen werd Gam ziek. Het begon in de winter van 2005 met gevoelige, dunne hoefzolen. In de zomer van 2006 kwam daar zijn dikke, opgezwollen koker bij. Plus zijn geestelijke gesteldheid wat veranderde van een ondeugend, nieuwsgierig karakter naar een uitgeblust sjagrijnig paard die nergens meer zin in had. Zijn hele lichaam raakte wat opgeblazen, vadsig. Een opgezette baan onder aan zijn buik, opgezette keelklieren....

Die zomer nam ik een andere hoefbekapper die me van de dunne hoefzolen kon vertellen. Daarna kwam Ria Bakker, een homeopate, die alle waarden van zijn lichaam en geest nakeek met een Lecher antenne en met advies gaf over bijpassende homeopathische medicijnen. Ook wees zij mij al eens op de hoogspanningskabels. Zouden deze debet zijn aan Gammons' ziekte?

In het najaar van 2006 ging ik met Gam naar Annette de Vogel, die op natuurgeneeskundig bezig is met mens en dier. Ook zij verwees mij meteen naar de hoogspanningskabels. Deze zouden toch een groot effect hebben op Gam zijn gezondheid, gevoelig paard als hij was. (en dat is hij, bijv; mokplekken op zijn lichaam krijgen van het drinken van het slootwater welke in verbinding staat met de sloten rondom de oude vuilnisstort 250m. achter huis). Ook nu kreeg ik weer tips mee waarmee ik Gam hopenlijk kon helpen. In ieder geval was de kwaliteit van zijn hoeven na een jaar homeopathie dusdanig verbeterd dat ik weer met hem op de harde ondergrond kon lopen. Wat een verbetering! Ja

De tips bestonden o.a. uit produkten van, bleek later weer, http://www.aquariuswholism.nl
Maar eerst kwam ik bij Vincenza terecht. Reader uit Beverwijk wie mij enorm geholpen heeft om o.a. Gammons' ziektebeeld in kaart te brengen. Zij wees mij op de kleine harde stukjes in zijn koker. Deze waren inderdaad aan de oppervlakte komen te zitten na het geven van inwendige groene leem. Volgens haar zijn dit restanten van hechtmateriaal van zijn castratie in Engeland. Inmiddels zijn we in 2007 beland. Niet alleen Gammon kwam onder behandeling van Vincenza te staan maar ook Eejee en ik. Ik leerde van haar hoe gevoelig paarden werkelijk zijn en 'ziektes' van mensen over kunnen nemen om hen te ontlasten.
Eejee en ik gingen in therapie bij haar. Bijna een half jaar lang bezig met de Helende Reis waarin zij niet alleen de standaard onderwerpen aan de orde bracht maar ook chakra massages en aanvullende homeopathische druppels, kruiden etc. adviseerde.

Ik ben haar hier erg dankbaar voor. Het heeft een hoop helderheid, rust en wederzijds respect in onze relatie gebracht. Dingen die we in de afgelopen 15 jaar kwijt waren geraakt zijn hervonden en zijn we samen op een hoger niveau gekomen van waaruit we toe kunnen werken naar een intensere relatie.

Intussen bleef Gam kwakkelen met zijn gezondheid en ik proefde voorzichtig aan wat produkten van het eerder genoemde aquarius wholism. Deze zijn o.a. gericht op het neutraliseren van electro magnetische straling. (wat deze straling met je kan doen kon je van de week op tv zien. Met 4 gsm's bij elkaar, werd mais tot popcorn gebeld.... Bloos! kun je nagaan wat dat met je hersenen doet????)
Begin dit jaar hebben Eejee en ik besloten dat er een Octaeder op ons erf moest komen te staan. Dit apparaat heeft een bereik van 108x108m. en neutraliseert alle straling van electrische aard. En dat is hier nogal nodig, gezien we 200m. vanaf de hoogspanningskabels wonen en we een transformatorhuisje 'op' ons erf hebben staan. En dan 'vergeet'ik gemakshalve ff alle apparaten in huis. Knipoog

Dit apparaat had meteen al zichtbaar effect. Niet bij Gammon maar bij Napoleon. Die heeft geen last meer van zichtbare spanning en ik mag hem nu aanraken zonder dat hij zijn huid begint te trillen (blijf van me af, dot voelt niet fijn!). Zijn hoofdpijn is weg, welke ik met afstemmen via reiki bij hem kon voelen en heus dat was geen pretje, arm paard!!! Verdrietig

Voor Gammon ben ik bij Bas en Martien terecht gekomen, ook van Aquarius Wholism. Zij geven Verwezenlijk je Levensopdracht behandelingen waarbij je middels geleide meditatie door diverse poorten wordt geleid. Deze behandeling zorgt ervoor dat je op cel-, en karmisch niveau je oude bagage achter kan laten en als je als zuiver persoon verder kan ontwikkelen, gericht op je eigen levensopdracht.
Na een paar dagen besloot ik dat Gammon zelf deze behandeling ook moest ondergaan en binnenkort zijn Eejee en Napoleon ook aan de beurt.
Mijn ervaring tot nu toe is alleen maar positief. Minimale veranderingetjes maar het effect voelt groot. Voor mij nog eerst erg lastig om uit te leggen dus hier laat ik het eerst maar even bij. Knipoog

Nu heb ik vorige week een veearts van de paardenkliniek van Wolvega bij Gammon laten komen. Zijn koker is op rechts nog altijd opgezwollen, de dikke baan loopt nog steeds onder zijn buik en de opgezette keelklieren blijven aanwezig. Zo ook de harde stukjes onder de huid, in zijn koker op links... Hij heeft Gam nagekeken, maar zo op het oog een gezond paard. Ware het inderdaad niet dat hij duidelijk last heeft van drainage probleem. De arts dacht zelf dat dit kon komen door lidtekenweefsel in het lymfesysteem; door oude onstekingen. Hij is ingespoten met een zware ontstekingsremmer en er is bloed afgenomen. Helaas voor Gam en de arts bleek dit niet te helpen, de koker bleef dik. Zijn bloed was goed, op een kleine bloedarmoede na. (Komt dat goed uit dat de brandnetel volop in bloei is? Dat wordt knippen en laten drogen, en zal zijn ijzertekort aanvullen. *LOL*

Vanmiddag ga ik dus met Gammon naar de kliniek. Ze gaan een echo maken om te kijken of er nog meer niet-lichaamseigen-materiaal in zijn koker zit (wat ik niet hoop) en ik wil graag dat ze deze stukjes eruit gaan halen.

Wordt vervolgd.... (voor wie nu niet lees-moe is geworden van dit enorrrrrme verhaal)

MarLottie

Berichten: 5022
Geregistreerd: 10-06-03
Woonplaats: St Johannesga(FRL)

Re: drainage prbl ->restmatrl castratie of electro-mag. straling

Link naar dit bericht Geplaatst: 12-06-08 10:09

He michelle,
ik vind het altijd erg bijzonder hoe jij bezig bent met jou paarden.
Alles heb je voor ze over. Ze hebben het maar goed bij jou.
Hopelijk is er voor gammon snel een oplossing, dit is voor hem ook niet fijn zo.
Ga zo door. Het voelt altijd zo bijzonder met jou te praten, over hoe jij over de dingen denkt komt heel fijn over altijd!
Nou sucses vanmiddag en ik hoor het wel.

Ik ben heel benieuwd
Laatst bijgewerkt door MarLottie op 12-06-08 10:17, in het totaal 1 keer bewerkt

KootMiraDrum

Berichten: 8445
Geregistreerd: 16-04-04
Woonplaats: Den Haag

Re: drainage prbl ->restmatrl castratie of electro-mag. straling

Link naar dit bericht Geplaatst: 12-06-08 10:13

Niet leesmoe, alle info in me opzuigend en benieuwd naar de update. Succes vanmiddag!

Keeva

Berichten: 4127
Geregistreerd: 05-08-04
Woonplaats: Noord-Brabant

Re: drainage prbl ->restmatrl castratie of electro-mag. straling

Link naar dit bericht Geplaatst: 12-06-08 10:20

Hier ook een geboeide lezer Pel, hopelijk vindt je voor Gam en jezelf wat je zoekt. Je bent in ieder geval een heel eind op de goede weg, volgens mij. Onvoorstelbaar dat straling zoveel kan doen, daar staan we met z'n allen helemaal niet bij stil.
Je paardjes boffen met een baas als jij Ja . Hou je ons in dit topic op de hoogte ? Succes vanmiddag !!

Pellie

Berichten: 16935
Geregistreerd: 19-08-02
Woonplaats: Ouwsterhaule (frl)

Re: drainage prbl ->restmatrl castratie of electro-mag. straling

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 12-06-08 10:24

Bloos! pfff thanks marlot!! ik altijd maar denken, pellie hou je een beetje in met je visie want ik wil niet betweterig overkomen...! Bloos

thanks naat Knipoog

irene idd hoor, hoe meer je weet hoe minder leuk het soms wordt maar we MOETEN het wel weten..!!
dat is het dubbele aan Gam zijn ziekteproces. Als dat er niet was geweest zat ik hier niet zoals ik nu ben en met de kennis die ik dankzij hem heb opgebouwd. Ja

silas

Berichten: 5661
Geregistreerd: 12-12-03

Re: drainage prbl ->restmatrl castratie of electro-mag. straling

Link naar dit bericht Geplaatst: 12-06-08 10:30

wow, succes en hou ons op de hoogte!!

annelot

Berichten: 2067
Geregistreerd: 17-10-02
Woonplaats: Opperdoes

Re: drainage prbl ->restmatrl castratie of electro-mag. straling

Link naar dit bericht Geplaatst: 12-06-08 10:46

Hier nog iemand die graag dingen bijleerd dus zat ook geboeid te lezen!
Ik ben ook benieuwd naar zijn update!

Lucy_1

Berichten: 2482
Geregistreerd: 26-10-05
Woonplaats: Goeree-Overflakkee

Re: drainage prbl ->restmatrl castratie of electro-mag. straling

Link naar dit bericht Geplaatst: 12-06-08 10:53

Wow Michelle, heftig hoor wat je tot nu toe met hem meegemaakt heb....Staan inderdaad te weinig stil bij die stralingen... Heb je stuk geboeid zitten lezen. Hoop dat je er uit komt met Gammon Ach gut Klinkt wel positief in ieder geval, je gaat vooruit met hem... Ja

POLLO

Berichten: 1390
Geregistreerd: 26-02-05
Woonplaats: middelburg

Re: drainage prbl ->restmatrl castratie of electro-mag. straling

Link naar dit bericht Geplaatst: 12-06-08 11:09

Hier nog iemand die met intresse je verhaal gelezen heeft. Ik ben zelf ook veel bezig geweest met dit soort dingen en dat van de electicieteit was bij mij bekent.
( zet nooit een radio in de stal. je doet meer kwaad dan goed)
succes en ben benieuwd.

Needje

Berichten: 19294
Geregistreerd: 02-02-05
Woonplaats: Hoogland

Re: drainage prbl ->restmatrl castratie of electro-mag. straling

Link naar dit bericht Geplaatst: 12-06-08 11:14

Intressant verhaal! Ben benieuwd hoe dit verder gaat.

snowdon

Berichten: 26260
Geregistreerd: 07-11-01

Re: drainage prbl ->restmatrl castratie of electro-mag. straling

Link naar dit bericht Geplaatst: 12-06-08 11:18

Gelezen, geboeid en dus niet leesmoe. Heb nu een iets andere kijk op dat dure gekke ding Clown
Ben benieuwd naar het vervolg...

Chubby

Berichten: 14090
Geregistreerd: 17-06-03
Woonplaats: Roosendaal

Re: drainage prbl ->restmatrl castratie of electro-mag. straling

Link naar dit bericht Geplaatst: 12-06-08 11:20

ook ik ben benieuwd naar het vervolg pellie!

ook ik heb zo'n gevoelig paard voor straling en ben daarom extra geinteresseerd in jouw zoektocht..

Pellie

Berichten: 16935
Geregistreerd: 19-08-02
Woonplaats: Ouwsterhaule (frl)

Re: drainage prbl ->restmatrl castratie of electro-mag. straling

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 12-06-08 11:28

ja of denk aan de speciale tl-lampen die ze voor stallen hebben, met een hogere trillingsfrequentie. Ja

leuk om te zien dat er belangstelling is. voor het 'shock'effect is hier nog een pdf bestand met reacties op electro magnetische straling Knipoog
http://www.aquariuswholism.nl/images/fe ... n%20EO.pdf

en we mogen een uurtje eerder komen, so wish us luck!

Needje

Berichten: 19294
Geregistreerd: 02-02-05
Woonplaats: Hoogland

Re: drainage prbl ->restmatrl castratie of electro-mag. straling

Link naar dit bericht Geplaatst: 12-06-08 11:30

Gaan die TL-lampen in de gewone fittingen?

Cheveyo

Berichten: 17591
Geregistreerd: 03-07-03
Woonplaats: aan het eind van de regenboog!

Re: drainage prbl ->restmatrl castratie of electro-mag. straling

Link naar dit bericht Geplaatst: 12-06-08 11:48

veel succes met de onderzoeken, hoop dat jullie eindelijk eens vinden wat het is, erg frustrerend lijkt me.

Jellie

Berichten: 10283
Geregistreerd: 11-07-03

Re: drainage prbl ->restmatrl castratie of electro-mag. straling

Link naar dit bericht Geplaatst: 12-06-08 12:33

Met telefoonmasten heb ik zelf ervaring toen ze bij ons oude huis neergezet werden. Wij konden ons minder concentreren, sliepen slechter, vergeetachtiger e.d. Toen we verhuisden, merkten we echt verschil.
Kan me goed voorstellen dat hoogspanningskabels ook een negatieve invloed hebben. Gelukkig is Flan verhuisd van een stalling met naar een stalling zonder die kabels.

Heb je hem nog eens een tijdje ergens zonder die kabels geplaatst, nadat jullie in t huidige huis zijn gaan wonen?

Ik hoop dat er voor Gam een goede oplossing komt!

Lonan
Berichten: 1960
Geregistreerd: 25-03-05
Woonplaats: plaggehut

Re: drainage prbl ->restmatrl castratie of electro-mag. straling

Link naar dit bericht Geplaatst: 12-06-08 12:58

Wat fijn dat de Octaeder niet voor niets is aangeschaft en dat Napoleon er in iedergeval op reageerd.
Ik ben erg benieuwd of ze wat kunnen vinden op de echo.
Dikke knuf voor Gam.

Pellie

Berichten: 16935
Geregistreerd: 19-08-02
Woonplaats: Ouwsterhaule (frl)

Re: drainage prbl ->restmatrl castratie of electro-mag. straling

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 12-06-08 14:33

Gammon zal er ongetwijfeld ook op reageren alleen bij hem is het, wat ik verwacht, lange termijn werk. Hij is al zo lang ziek, en Annette de Vogel zei toen ook al, trek er gerust 2 jaar voor uit.

Jellie ik heb ze vorig jaar even bij Joure gehad, maar daar kregen ze weer volop mok. Het was wei, wat een oud erf van een boerderij is geweest dus er zal genoeg verontreiniging in de grond hebben gezeten waarop beide mannen reageerden. Ik heb ze toen weer snel weer naar huis gehaald. Gam reageerde op zich wel goed, in de zin van vrolijk en blij zijn, spelen willen. Ja
Wat een verschil hebben jullie gevoeld zeg, en helemaal beter dat jullie er weg konden gaan!!

Needje ja passen in de gewone houders. Ze zijn wel duurder dan gewone TL weet ik nog. Maar door de hoge frequentie krijg je minder last van het geflikker wat je normaal wel waarneemt. Dieren zien dat nog beter, dus voor hen erg lastig als ze veel binnen staan.

Chev, frustratie goes on... Scheve mond

Ziggy-Janet was er ook bij, ihkv haar stage.
Gam wilde de opvoelbox niet in, dus bleef er lekker half buiten staan. Nagelbijten / Gniffelen Gelukkig kende de VA zijn meerdere Knipoog en vonden we dat Gam wel zo braaf was om het zo te proberen. Dus de echo er op en helaas.... niks gevonden buiten wat verhard bindweefsel, wat dus toch geen castratie restanten zijn. Erg jammer want ik had zo graag een boosdoener in handen willen hebben he Hamer
Gammon is medisch 100% gezond verklaard dus wat rest is zoeken naar middelen die zijn afvalstoffen wel afdoende kunnen laten afvoeren.

Hydrocortiderm werd als optie genoemd maar als je daarmee stopt, komt het ook weer terug, en ik wil zijn lijf niet volproppen met medicijnen die niet van natuurlijke aard zijn (lees homeo-, fytotherapie). Drainage compositum en Laminaze gebruik ik dus als er mensen zijn die andere goed tips voor me hebben dan hoor ik dat graag!! Ja Ja

Janet, nog bedankt met het helpen laden he Knipoog

Jellie

Berichten: 10283
Geregistreerd: 11-07-03

Re: drainage prbl ->restmatrl castratie of electro-mag. straling

Link naar dit bericht Geplaatst: 12-06-08 20:12

Pel opzich fijn dat Gam medisch 100% oke is maar toch wel een tegenvaller.. jammer joh! Hopelijk komt toch de juiste oplossing op jullie pad Ja

_janet_

Berichten: 8633
Geregistreerd: 29-09-05
Woonplaats: Nagele

Re: drainage prbl ->restmatrl castratie of electro-mag. straling

Link naar dit bericht Geplaatst: 12-06-08 21:19

Hee Pel!

Was leuk en gezellig om even bij te kletsen, en om Gam natuurlijk in het echt te zien.
Gelukkig is hij 100% gezond, maar jammer dat ze niet iets concreets kunnen doen.

Pellie

Berichten: 16935
Geregistreerd: 19-08-02
Woonplaats: Ouwsterhaule (frl)

Re: drainage prbl ->restmatrl castratie of electro-mag. straling

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 28-08-08 16:18

Gam knapt langzaam op met agroliet, bokashi (probiotica) en veendrenkstof. Voor wie hier nog eens langskomt, misschien leuk om te weten Ja

voor mij (en hem) in ieder geval wel. We zijn het rijden weer aan het oppakken en Gam kijkt weer fris uit zijn ogen. Vorige week kwam er een klodder smeer uit zijn koker los, dus de afvalstoffen zetten zich beetje bij beetje om Ja

snowdon

Berichten: 26260
Geregistreerd: 07-11-01

Re: drainage prbl ->restmatrl castratie of electro-mag. straling

Link naar dit bericht Geplaatst: 29-08-08 07:48

Mooie vooruitgang!

henny_w
Berichten: 3032
Geregistreerd: 20-03-05
Woonplaats: Twente

Re: drainage prbl ->restmatrl castratie of electro-mag. straling

Link naar dit bericht Geplaatst: 29-08-08 09:54

Pellie schreef:
In het najaar van 2006 ging ik met Gam naar Annette de Vogel, die op natuurgeneeskundig bezig is met mens en dier. Ook zij verwees mij meteen naar de hoogspanningskabels. Deze zouden toch een groot effect hebben op Gam zijn gezondheid, gevoelig paard als hij was. (en dat is hij, bijv; mokplekken op zijn lichaam krijgen van het drinken van het slootwater welke in verbinding staat met de sloten rondom de oude vuilnisstort 250m. achter huis). Ook nu kreeg ik weer tips mee waarmee ik Gam hopenlijk kon helpen.



TS ik heb je hele verhaal gelezen en over 1 stukje ben ik eigenlijk heel verbaasd.

Je schrijft dat Gam zo gevoelig is dat hij mokplekken krijgt door het drinken van slootwater wat in verbinding staat met een oude vuilstort middels sloten.

Eerlijk gezegd vind ik dat je er nog genadig afkomt als hij alleen maar mokplekken krijgt van het drinken van zulk water.
Persoonlijk denk ik dat hij veel meer klachten heeft dankzij dat water.
Normaal gesproken is ons grondwater in Nederland lang niet overal geschikt voor paarden, koeien enz.
Vaak is het IJzergehalte veel te hoog en worden daardoor in het lichaam belangrijke andere stoffen verdrongen en/of niet voldoende meer opgenomen zoals bijv. Zink.
Gevolg een grote disbalans in het lichaam.
Je kan er prat op gaan dat het slootwater bij jou nog veel vervuilder is met alle problemen voor de paarden erbij.
Ik zou dieren nooit van dit water laten drinken als er een oude vuilstort 250 m. achter mijn huis zou liggen.

Pellie

Berichten: 16935
Geregistreerd: 19-08-02
Woonplaats: Ouwsterhaule (frl)

Re: drainage prbl ->restmatrl castratie of electro-mag. straling

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 29-08-08 10:26

henny, wat denk je dat ik ben gaan doen toen ik dit na een paar maanden ontdekte...
ze drinken nu alweer bijna 3 jaar kraanwater.
Ja
ik ben wijs met mijn mannetje hoor, ik spring erg zuinig met hem om Knipoog

henny_w
Berichten: 3032
Geregistreerd: 20-03-05
Woonplaats: Twente

Re: drainage prbl ->restmatrl castratie of electro-mag. straling

Link naar dit bericht Geplaatst: 29-08-08 11:45

Pellie schreef:
henny, wat denk je dat ik ben gaan doen toen ik dit na een paar maanden ontdekte...
ze drinken nu alweer bijna 3 jaar kraanwater.
Ja
ik ben wijs met mijn mannetje hoor, ik spring erg zuinig met hem om Knipoog


Dat begrijp ik en ik ben ook blij voor je dat hij zo opgeknapt is Knipoog
Ik vond alleen in jouw starttopic de nadruk van de problemen heel erg op de hoogspanningsmasten e.d. liggen.
Terwijl dat water dus een hele grote trigger in het geheel gespeeld kan hebben of zelfs nog speelt.
Zelfs na 3 jaar.
Het hoeven nog niet eens gifstoffen zoals Arseen e.d. te zijn maar alleen bijv. zware metalen zoals Kwik en Lood.
Deze metalen kunnen een enzym in het lichaam definitief vernietigen waardoor er van alles mis gaat.
Ik spreek helaas uit eigen ervaring.
Door mijn vroegere werk heb ik een overschot aan kwik en lood binnen gekregen en ben jarenlang erg ziek geweest.
Ik heb er in elk geval blijvende schade aan overgehouden.

Ik ken meer paarden met fikse gezondheidsklachten die ook grondwater dronken terwijl er een oude stort/dump vlakbij zat. De weides werden eerder ook met datzelfde water gesproeid bij droogte.
Dus de foute stoffen kwamen ook op die manier nog weer via gras in de paarden terecht.