Moderators: C_arola, Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja
M3isSi3j schreef:Wat ik heb begrepen is dat de enting alleen effectief is als iedereeen op stal ophet zelfde moment deze entingen geeft. Je ziet steeds meer dat de enting verplicht gesteld word op maneges ed en dit gebeurd dan alles in 1x..
stalechwel schreef:M3isSi3j schreef:Wat ik heb begrepen is dat de enting alleen effectief is als iedereeen op stal ophet zelfde moment deze entingen geeft. Je ziet steeds meer dat de enting verplicht gesteld word op maneges ed en dit gebeurd dan alles in 1x..
Dit is dus een van de problemen je weet iets niet zeker en gaat het dan roepen.
Rhino is niet erg het is een verkoudheid en net als bij mensen kunnen sommige zwakkeren er ziek van worden .
Inenten moet iedere 2 mnd gebeuren en niet pas als het heerst maar beginnend in de periode dat het niet heerst(lente) het virus kan nl. niet tegen warmte vandaar dat iedere winter deze paniek even ontstaat.
En enten is niet VERPLICHT net zo als een griepinjectie bij mensen.