Bramblerose schreef:Hallo allemaal,
Vandaag buitenrit gemaakt met mijn paard, ze was knetter. Heb haar nog nooit zo druk en dribbelig en wegspringerig meegemaakt, ze wilde alleen maar hard. Uiteindelijk ging het allemaal wel prima, heel lang uitgestapt en lekker afgesponst, toen kwam ik erachter dat ze een bloedneus had gehad (1 neusgat). Ook iets nieuws. Hebben jullie hooikoorts-paarden dit ook wel eens?
Ik heb gisteren (zondag) ook een buitenrit gemaakt met mijn paard, en eigenlijk was zijn gedrag precies hetzelfde !!!!!! Tot aan de bloedneus aan toe!!
Mijn paard heeft ook zomereczeem, een hoofdkap hielp bij hem niet en dit jaar zijn we erachter gekomen dat hij hooikoorts heeft. Een bloedneus heeft hij vaker, vooral bij warm weer. Hij was altijd al gevoelig op zijn ogen, dacht dat dat van de vliegen kwam. Je ziet bij hem inderdaad "zakjes" onder zijn ogen. Helaas is het dit jaar zo erg dat hij zijn hoofd constant schuurt, veel slijm uit zijn neus heeft en regelmatig ontstoken ogen van het schuren eraan, ze jeuken erg, zijn huid rond de ogen is ook helemaal kapot. Ik ben met een homeopatisch middel bezig, maar ik heb het idee dat het niet echt helpt bij hem