Moderators: C_arola, Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja
mistral schreef:Je kan beter elke keer je hooi nat maken in een betonkuip voor je stal.
Het is juist bekend dat paarden die hooi uit een net of hooiruif eten JUIST teveel stof inademen.
Dus mijn advies: NIET DOEN !!
NoNeTtE schreef:mijn paard doet dit ook. en heb nu bijenpollen gekocht, vandaag was het al stukken minder. bijenpollen kun je bij zo'n imker halen (in het telefoonboek staan er genoeg) 14 euro voor een maand ofzow en dat zou dan voor een groot paard genoeg zijn.
veel suc6
Antheman schreef:
Volgens mij begrijp je verkeerd, jij bedoeld volgens mij een hooinet.
De TS heeft het over een neusnetje, tegen de pollen.
En mijn headshaker heeft het pollennetje niet geholpen!
ellepel schreef:als je zo'n ding zelf zou maken...
( ik ben wel zo handig)
waar zou ik dan die speciale stof kunnen krijgen?
Soxje schreef:Ik heb bij Josefien pollendruppels besteld en die krijgt ze nu voor het 2e jaar. Maar het duurt even voordat ze gaan werken. Gisteren was het rijden weer een verschrikking, ik kon haar bijna niet uit galop terugkrijgen, niet alleen vanwege de pollen en daardoor irritatie maar ook door de vliegenzwermen hier in het bos.
Ellepel, ik ben helemaal niet creabea. Kan jij niet aan mijn hoofdstel zo'n netje maken van de stof van Antheman? Je kan het eerst uitproberen op je eigen hoofdstelen met die ervaring kom ik langswippen en zet je een netje aan het hoofdstel van Sox ? Ik betaal natuurlijk de kosten.