Moderators: Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight, Firelight
Daisza schreef:HELPPP!!!
bij ons naast bij de pension stalling is een slachterij..
er worden NOOOIT paarden geslacht!! NOOOIT!!
nu staat er een GEZOND paard die ze willen slachten!!!
de eigenaar van t slachthuis wil hem niet aan ons ( en meiden van stal) verkopen omdat hij heeft beloofd aan de eigenaren hem af temaken omdat hun dochter het paard nooit meer wil zien of tegen komen!!!!!
we hebben SBS6 ingelicht voor de uitzending van hartvannl... hij weet hiervan! maar als nog is hij niet van zijn stand punt af tebrengen!!
WAT ZOUDEN JULLIE DOEN?????? morgen word ie geslacht als er niets gebeurt vanavond!!!!!!!
wij hadden zoiets van dan pakken we hem uit de wei en brengen we hem ergens anders heen waar hij hem niet kan vinden... maar 1 groot probleem ik heb geen trailer!!!!!!!!
WAT NU??? help aub!!!
is er iemand uit Omgeving apeldoorn met trailer?? die zou willen helpen?????? PLEASEE??????
RaissaDiego schreef:nee maar kijk wat ze als reden zegt, dat die dochter hem nooit meer wilt zien..
misschien is t paardje wel boven haar niveau en is ze er afgevallen en zo bang geworden of weet ik t wat.
maar moet dat beesie toch nog een kans krijgen als die niks mankeert, verkoop hem dan aan de andere kant van t land;)
mja sommige mense pfff
Ir111 schreef:RaissaDiego schreef:nee maar kijk wat ze als reden zegt, dat die dochter hem nooit meer wilt zien..
misschien is t paardje wel boven haar niveau en is ze er afgevallen en zo bang geworden of weet ik t wat.
maar moet dat beesie toch nog een kans krijgen als die niks mankeert, verkoop hem dan aan de andere kant van t land;)
mja sommige mense pfff
Maar mss is dat het niet en heeft het paard een chronische blessure.
Paarden stelen is not done, ook niet als het een gezond paard is wat bij de slager staat. Mja, sommige mense pffff
Daisza schreef:bij me werk kan ik hem neerzetten.. dat is in hoederloo en niet te doen ter voet.. dus heb echt echt echt een trailer nodig!!
ik weet ook dat er dagelijks een heleboel paarden worden afgemaakt.. maar NU kan ik er voor vechten!! nu gebeurt het voor me neus!! en dit kan ik gwn niet accepteren!!! ben nu druk opzoek naar een trailer!
benangelique schreef:je bent zo strafbaar als wat en als je zo doorgaat hang ik met de politie aan de lijn om te melden dat er iemand van plan is een paard te stelen, met daarbij de verwijzing naar deze website.
ben je nu helemaal besodemieterd! mijn vorige paard zag er ook uit om door een ringetje te halen, maar moest toch naar de slager helaas, hij had ernstige artrose en dat was aan de buitenkant echt niet te zien.