dressuur selectie te Middenmeer

Moderators: A_nouk, chocobroodje

Antwoord op onderwerpPlaats een reactie
 
 
Biertabje
Berichten: 9637
Geregistreerd: 26-01-02

dressuur selectie te Middenmeer

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter: 10-01-03 21:01

M1-dressuur 1e proef no:25

Nr. Tijd Naam ruiter Naam paard Afstamming Vereniging
1 10:00
2 10:08
3 10:16 Ineke den Drijver Centrumruiters
4 10:24 Inge van der Oord Nukaris Dukaat OWF
5 10:32 Sigrid Langedijk Jerome Noorder-Koggenruiters
6 10:40 Annemarie Volkers Jolyn Droomwals Harenkarspel
7 10:48 Laila Schaap Mighty M Bernstein Nibbic Hippics
8 10:56 Tjarda Bleker Rambo Fetse Duinruiters
9 11:04 Jasmin Kalkhuis Papillon Rouge Flemmingh Nibbic Hippics
10 11:12 Laura van de Veldt Mylord Uniform WMR
11 11:20 Chloe Weel Flo Belmondo RAP
12 11:28 Sandra van den Brink Labora Gomel NRB
13 11:36 Saskia Kuin Othello Balzflug Harenkarspel
14 11:44 Maaike Tempel Ithona Aram Wironruiters
15 11:52 Marije Tromp Riferro Ferro Nibbic Hippics
16 12:00 Marian Berbee Romeo Flemmingh RAP
17 12:08 Maarten van den Berg Kevin Fruhling WMR
18 12:16 Margret Blaauboer Kaduta Chronos Bucephalus
19 12:24 Astrid Koek Reckless Ferro Nibbic Hippics
20 12:32 Yvonne Goet Peron's Evita Flemmingh NRB
21 12:40 Alfons Boiten Negro Haarlem WMR
22 12:48 Lisette Kwakkel Okay's M Allegretto Harenkarspel
23 12:56 Marion van Tunen Laslo Dukaat NRB
24 13:04 Ilona Rooyakkers Rythm Heartbreaker Bucephalus

M1-dressuur 2e proef no:26

Nr. Tijd Naam ruiter Naam paard Afstamming Vereniging
1 13:12
2 13:20
3 13:28 Ineke den Drijver Centrumruiters
4 13:36 Inge van der Oord Nukaris Dukaat OWF
5 13:44 Sigrid Langedijk Jerome Noorder-Koggenruiters
6 13:52 Annemarie Volkers Jolyn Droomwals Harenkarspel
7 14:00 Laila Schaap Mighty M Bernstein Nibbic Hippics
8 14:08 Tjarda Bleker Rambo Fetse Duinruiters
9 14:16 Jasmin Kalkhuis Papillon Rouge Flemmingh Nibbic Hippics
10 14:24 Laura van de Veldt Mylord Uniform WMR
11 14:32 Chloe Weel Flo Belmondo RAP
12 14:40 Sandra van den Brink Labora Gomel NRB
13 14:48 Saskia Kuin Othello Balzflug Harenkarspel
14 14:56 Maaike Tempel Ithona Aram Wironruiters
15 15:04 Marije Tromp Riferro Ferro Nibbic Hippics
16 15:12 Marian Berbee Romeo Flemmingh RAP
17 15:20 Maarten van den Berg Kevin Fruhling WMR
18 15:28 Margret Blaauboer Kaduta Chronos Bucephalus
19 15:36 Astrid Koek Reckless Ferro Nibbic Hippics
20 15:44 Yvonne Goet Peron's Evita Flemmingh NRB
21 15:52 Alfons Boiten Negro Haarlem WMR
22 16:00 Lisette Kwakkel Okay's M Allegretto Harenkarspel
23 16:08 Marion van Tunen Laslo Dukaat NRB
24 16:16 Ilona Rooyakkers Rythm Heartbreaker Bucephalus
Dressuurwedstrijd Middenmeer.
Zondag 19 januari 2003.
M1-dressuur 1e proef no:25
geen selectie
Nr. Tijd Naam ruiter Naam paard Afstamming Vereniging
1 10:00
2 10:08
3 10:16 Irma Borger Nobleman Nubertus Mennoruiters
4 10:24 Gabriela Pezaro Orakel Jorn Gooise JV

M1-dressuur 2e proef no:26
1 10:32
2 10:40
3 10:48 Irma Borger Nobleman Nubertus Mennoruiters
4 10:56 Gabriela Pezaro Orakel Jorn Gooise JV

Nr. Tijd Naam ruiter Naam paard Afstamming Vereniging
M2-dressuur 1e proef no:31
Selectie
1 11:04 Ineke den Drijver Centrumruiters
2 11:12 Lisanne Helder Rusty NRB
3 11:20 Linda Wijnker Pistache Corland Nibbic Hippics
4 11:28 Kelly Zuidervaart Quality's Original Lungau WMR
5 11:36 Frederieke Frek Elite Zonneglans Westfrisia
6 11:44 Janneke Ruygrok Medvedev Cherry Duinruiters
7 11:52 Gertruud Portegies Olivia Madame C Jimtown OWF
8 12:00 Willemijn Veldman Oberon Duinruiters
9 12:08 Kelly Ooteman Onino Jackson Noorder-Koggenruiters
10 12:16 Jose Dieleman Jamin G.Ramiro Z Bucephalus
11 12:24 Caroline Kooyman Picarlo Donnerschlag West Friesland
12 12:32 Annemarie van de Linden Waddenruiters
13 12:40 Patricia van Ooy Nicky Netron Wironruiters
14 12:48 Turry Schröder Odysee Goodtimes WMR
15 12:56 Theresia Wittenberg Taconeo RAP
16 13:04 Lisette Kwakkel Pleasure Amoroso Harenkarspel

M2-dressuur 2e proef no:32
Selectie
Nr. Tijd Naam ruiter Naam paard Afstamming Vereniging
1 13:12 Ineke den Drijver Centrumruiters
2 13:20 Lisanne Helder Rusty NRB
3 13:28 Linda Wijnker Pistache Corland Nibbic Hippics
4 13:36 Kelly Zuidervaart Quality's Original Lungau WMR
5 13:44 Frederieke Frek Elite Zonneglans Westfrisia
6 13:52 Janneke Ruygrok Medvedev Cherry Duinruiters
7 14:00 Gertruud Portegies Olivia Madame C Jimtown OWF
8 14:08 Willemijn Veldman Oberon Duinruiters
9 14:16 Kelly Ooteman Onino Jackson Noorder-Koggenruiters
10 14:24 Jose Dieleman Jamin G.Ramiro Z Bucephalus
11 14:32 Caroline Kooyman Picarlo Donnerschlag West Friesland
12 14:40 Annemarie van de Linden Waddenruiters
13 14:48 Patricia van Ooy Nicky Netron Wironruiters
14 14:56 Turry Schröder Odysee Goodtimes WMR
15 15:04 Theresia Wittenberg Taconeo RAP
16 15:12 Lisette Kwakkel Pleasure Amoroso Harenkarspel

Nr. Tijd Naam ruiter Naam paard Afstamming Vereniging

geen selectie.
M2-dressuur 1e proef no:31
1 15:20
2 15:28 Truus de Ruyter Lydia G.Ramiro Z Waterpoorters
3 15:36 Jane van Beusekom Primodon Don Primaire Quadijck
4 15:44 Petra Jonker Pride Graaf Texel Burggraaf Duinruiters
M2-dressuur 2e proef no:32
1 15:52
2 16:00 Truus de Ruyter Lydia G.Ramiro Z Waterpoorters
3 16:08 Jane van Beusekom Primodon Don Primaire Quadijck
4 16:16 Petra Jonker Pride Graaf Texel Burggraaf Duinruiters

Wijzigingen kunnen worden door gegeven op donderdag 16 januari van 18.30 -20.30 uur
bij Thea Jissink 0229-581831.

Prijsuitreiking aansluitend na afloop van de 2e proef, in tenue.

Bij uitvallers wordt de volgorde aangehouden en loopt de tijd in!


meer info komt op http://sport.clubs.nl/wmr

"There is something about jumping a horse over a fence, something that makes you feel good. Perhaps it's the risk, the gamble. In any event it's a thing I need."


Antwoord op onderwerpPlaats een reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: lindidorst, venivedivici en 7 bezoekers