Zuid-Hollandse Kampioenschappen B, L1,L2

Moderators: A_nouk, chocobroodje

Antwoord op onderwerpPlaats een reactie
 
 
Yvette90

Berichten: 3764
Geregistreerd: 21-10-02
Woonplaats: Zwartewaal

Zuid-Hollandse Kampioenschappen B, L1,L2

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter: 05-02-04 21:19

Hey allemaal,


Veel provincies hebben al een topic dus hier dat van ZH.
Welke bokkers moeten er 14 Feb in Oud-Beijerland bij Tim Coomans starten?

Hier de startlijst:

Dressuur Paarden Klasse B Proef 8

Jury: Mw. N. Vos


tijd naam paard comb no Vereniging

09.00 Angelique van Rij Sun Dance 3335532SR
Cynthia Prins Ravello 308781RP Capelse RJV
09.15 Lysanne van Rooy Samyra 327697SR Develruiters
Eleonoor Tebra Pablo 300466PT Blauw Gele Vendel
09.30 Naomi van Pelt Mistigue 341363MP Waalse RC
Dandra Huisman Laird od mall. 336104LH Nobelsse
09.45 Marjolein Hoddenbach Larco 208365LH RV Meyvliet
Bianca van Rijn Justin 296196JR
10.00 Monique vd Akker- Spelt Playboy 288632PA Monarchiste
Kimberley Teschner Rovonda 338740RT Schanswijk
10.15 Ingrid Wissen Flash Dance 337214FW Oud-Beyerland
Leontine vd Boom Tarzan A 349006TB Rhoon
10.30 Surani Heiniga Pretender 333734PH
Marsha Groen Tosha 349647TG Blauw Gele Vendel
10.45 Petra van Hattem Sultan 316183SH Hippos
Astrid Knaape Odessa 337673OK Haagse RJV
11.00 Joyce Donkersloot Latoya 323094LD Develruiters
Mercedes Ernst Ora 286949OE Jockey Club
11.15 Maaike de Groot Lancelot 342135NG Les Chevaliers
Christina Smitshoek Ornament 326234OS Pud-Beyerland
11.30 Brigitte Hummel Rinaldo 339556RH Rockanje
Myrthe van Steen Ohio 341457OS
11.45 Hermien van Rijsoord Marchelle 280965MR Maasruiters
Anke Balemans Otharina Pegasus


Prijsuitreiking om 12.30 uur in de foyer van de manege.

Dressuur Paarden Klasse L1 Proef 14

Jury: Mw. A. in 't Veld


tijd naam paard comb no vereniging

12.15 Mirelle Pop Sensula 318220SP Delflandruiters
Nadine Massar Ortega 325427OM Zilverstadruiters
12.30 Jiska van der Jagt Picasso 295700PJ
Ingrid van Gilst Sandor 329389SG Develruiters
12.45 Monique Dijkshoorn Orlington 323184OD Schiebroek
Eline van Reeuwijk Heldin 332380HR Siegfried
13.00 Rowan Walter Evergold 323879EW
Yvette Adams Yuri 340833YA Delflandruiters
13.15 Willie vd Akker Orion Zoetermeer
Ingrid van Lith- Bults Posth. Silvero 337151PL Bergse Bos
13.30 Saska Mudde Sirocco M 341300SM Capelse RC
Detlef Veelenturf Pasquino 323816PV
13.45 Carmen Mulrain Tropical Storm 325279TM De Hoge Devel
Jantina Struyk HCS River Dance 336411HS Noblesse
Jantina doet waarschijnlijk niet mee i.v.m ongelukje met River (ze is dr vanaf gevallen)

14.00 Kelly vd Bergh Sharif 328335SB Hippos
Lynne Maas Salo 340497SM De Prins
14.15 Derek Brouwer Normann 324337NB Capelse RC
Sandra Zoutendijk K. Sweden 335716KZ
14.30 Esther Versluis Odillion 331158OV Giessenruiters
Caroline Geeve- Roos Montana 340557MG Rhoon
14.45 Anette Dam Sonja 327906SD Develruiters
Bionda Schaeffer Santiago 319605SS Waalzicht
15.00 Eva Smiet Rubeliet 338717RS Westlandruiters
Elly de Bie Dirst Day Light 310825FB Zuidplasruiters

Prijsuitreiking om 15.45 uur in de foyer van de manege

Dressuur Paarden Klasse L2 Proef 20

Jury: Dhr. H. Knook (vrz) en Mw. A.E. van Uitert


tijd naam paard comb no vereniging

15.30 Liesbeth Res Komeet 171710KR
Debby Groeneveld Devotion 332910DG Zuidplasruiters
15.45 Patty Bouhuys Hordy 295748JB Hoeve Westland
Rebecca Groenendijk Leonard 296507LG Develruiters
16.00 Anne Marieke Roling Ricochet 306155RR Koningin Emma
Aletta Odink Nigel 274482NO s Gravenhof
16.15 Chantal de Keijzer Risander 334390RK Emmickhoven
Annemarie Hoffman Promise 317046PH Oud-Beyerland
16.30 Jeroen Okkema Second Edition 332978SO
Esther Tamerus Sibald 324524ST Goede Reede
16.45 Annemarie Telkamp Seigneur 328328ST Nootdorp
Tamara Seelman Phantom 325719PS Zilverstadruiters
17.00 Elise Plaisier- Odijk Lambiek 324763LP De Hoge Devel
Sandra de Mik Salsetta 319839SM Zilverstadruiters
17.15 Ilse Gianotten Monaco 342890MG St. Joris
Esther Tamerus Trojan 344012TT Goede Reede
17.30 Michelle van Hanswijk H.Rockefeller 330897HH Nootdorp
Frederique Stravers Rocky Ben RSV de Wetering
17.45 Erica Visser Jake 314696JV Hesseruiters
Anette Dam Nimpfa 396346ND Develruiters
18.00 Monique Riem Nirvana 324078NR Haagse RJV
Wanda Quarre Remember Me 301143RQ Voornseruiters
18.15 Angela Houtzager Nature
Inge Bakker Bolle 325102BB De Ziende

Prijsuitreiking om 19.00 uur in de foyer van de manege.

Dus wie doen ermee en in welke klasse??

Ik ben trouwens met Sandra Zoutendijk mee en de L1

Haha!


prakkie

Berichten: 3386
Geregistreerd: 10-07-01
Woonplaats: Alblasserdam

Link naar dit bericht Geplaatst: 06-02-04 09:20

mijn merrie doet mee in het L1, met een vriendin van mij.
Eline van Reeuwijk met Heldin..

Ik ben er dus ook de 14e....moet natuurlijk wel mijn beessie en Eline aanmoedigen!!!

http://www.bokt.nl/markt/ad/224075/easculap-econom-ii-gt474-scheerapparaat easculap econom II scheerapparaat te koop

http://www.bakeencake.com voor op maat gemaakte taarten

Yvette90

Berichten: 3764
Geregistreerd: 21-10-02
Woonplaats: Zwartewaal

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter: 06-02-04 12:31

Leuk dan zie ik je daar ik heb een trui met Handelsstal Argonaut aan Haha!

prakkie

Berichten: 3386
Geregistreerd: 10-07-01
Woonplaats: Alblasserdam

Link naar dit bericht Geplaatst: 06-02-04 13:13

Heldin herken je aan het dekje: is een wit dekje met een blauwe W en een L aan elkaar vast...en er zitten wieltjes onder de W en de L.
lekker duidelijk....haha

http://www.bokt.nl/markt/ad/224075/easculap-econom-ii-gt474-scheerapparaat easculap econom II scheerapparaat te koop

http://www.bakeencake.com voor op maat gemaakte taarten

Ragne
Berichten: 1931
Geregistreerd: 18-09-03
Woonplaats: Holland

Link naar dit bericht Geplaatst: 06-02-04 14:03

Ik doe helaas zelf niet mee in de L1, viel net buiten de selectie. Maar van onze vereniging rijdt er wel een mee in de L2, als laatste, Inge Bakker op Bolle. Ik hoop voor d'r dat het een beetje gaat.
In de L1 zou ik maar oppassen voor Elly de Bie met First Day Light, zij is vier keer eerste geworden met de selectiewedstrijden en rijdt technisch zeer sterk!

www.dressagedirect.com
Ragne eindstand Z1+3 :D --> nu met pensioen *\o/* nieuwe heldin = Wallenka! Nu M1+5

prakkie

Berichten: 3386
Geregistreerd: 10-07-01
Woonplaats: Alblasserdam

Link naar dit bericht Geplaatst: 06-02-04 14:37

we zien het wel...heldin kan gewoon heel nette proeven neerzetten, en we hopen gewoon dat ze de finale halen, dat zou al heel leuk zijn...verder zien we het wel...

http://www.bokt.nl/markt/ad/224075/easculap-econom-ii-gt474-scheerapparaat easculap econom II scheerapparaat te koop

http://www.bakeencake.com voor op maat gemaakte taarten

Rosanna

Berichten: 323
Geregistreerd: 22-03-02
Woonplaats: Oegstgeest

Link naar dit bericht Geplaatst: 06-02-04 17:33

Hallo, ik doe ook mee . Ik ben Astrid Knaape op Odessa. Ik start in de B. Gisteren alleen met springen mijn rug geblesseerd en ben nu zo stijf als een plank Verdrietig . Vandaag met rijden ging het erg slecht, want ik kan geeneens doorzitten! Hopelijk ben ik volgende week weer hersteld! Wie weet, tot dan!

Yvette90

Berichten: 3764
Geregistreerd: 21-10-02
Woonplaats: Zwartewaal

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter: 06-02-04 18:00

Ragne schreef:
Ik doe helaas zelf niet mee in de L1, viel net buiten de selectie. Maar van onze vereniging rijdt er wel een mee in de L2, als laatste, Inge Bakker op Bolle. Ik hoop voor d'r dat het een beetje gaat.
In de L1 zou ik maar oppassen voor Elly de Bie met First Day Light, zij is vier keer eerste geworden met de selectiewedstrijden en rijdt technisch zeer sterk!


Sandra kan ook wel tegen een stootje hoor en Sweden in op de keuring op Prinsenstad 3de geworden van de 4jarige Knipoog

Yvette90

Berichten: 3764
Geregistreerd: 21-10-02
Woonplaats: Zwartewaal

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter: 06-02-04 18:07

Hier de startlijst:

Dressuur Paarden Klasse B Proef 8

Jury: Mw. N. Vos


tijd naam paard comb no Vereniging

09.00 Angelique van Rij Sun Dance 3335532SR
Cynthia Prins Ravello 308781RP Capelse RJV
09.15 Lysanne van Rooy Samyra 327697SR Develruiters
Eleonoor Tebra Pablo 300466PT Blauw Gele Vendel
09.30 Naomi van Pelt Mistigue 341363MP Waalse RC
Dandra Huisman Laird od mall. 336104LH Nobelsse
09.45 Marjolein Hoddenbach Larco 208365LH RV Meyvliet
Bianca van Rijn Justin 296196JR
10.00 Monique vd Akker- Spelt Playboy 288632PA Monarchiste
Kimberley Teschner Rovonda 338740RT Schanswijk
10.15 Ingrid Wissen Flash Dance 337214FW Oud-Beyerland
Leontine vd Boom Tarzan A 349006TB Rhoon
10.30 Surani Heiniga Pretender 333734PH
Marsha Groen Tosha 349647TG Blauw Gele Vendel
10.45 Petra van Hattem Sultan 316183SH Hippos
Astrid Knaape Odessa 337673OK Haagse RJV
11.00 Joyce Donkersloot Latoya 323094LD Develruiters
Mercedes Ernst Ora 286949OE Jockey Club
11.15 Maaike de Groot Lancelot 342135NG Les Chevaliers
Christina Smitshoek Ornament 326234OS Pud-Beyerland
11.30 Brigitte Hummel Rinaldo 339556RH Rockanje
Myrthe van Steen Ohio 341457OS
11.45 Hermien van Rijsoord Marchelle 280965MR Maasruiters
Anke Balemans Otharina Pegasus


Prijsuitreiking om 12.30 uur in de foyer van de manege.

Dressuur Paarden Klasse L1 Proef 14

Jury: Mw. A. in 't Veld


tijd naam paard comb no vereniging

12.15 Mirelle Pop Sensula 318220SP Delflandruiters
Nadine Massar Ortega 325427OM Zilverstadruiters
12.30 Jiska van der Jagt Picasso 295700PJ
Ingrid van Gilst Sandor 329389SG Develruiters
12.45 Monique Dijkshoorn Orlington 323184OD Schiebroek
Eline van Reeuwijk Heldin 332380HR Siegfried
13.00 Rowan Walter Evergold 323879EW
Yvette Adams Yuri 340833YA Delflandruiters
13.15 Willie vd Akker Orion Zoetermeer
Ingrid van Lith- Bults Posth. Silvero 337151PL Bergse Bos
13.30 Saska Mudde Sirocco M 341300SM Capelse RC
Detlef Veelenturf Pasquino 323816PV
13.45 Carmen Mulrain Tropical Storm 325279TM De Hoge Devel
Jantina Struyk HCS River Dance 336411HS Noblesse
Jantina doet waarschijnlijk niet mee i.v.m ongelukje met River (ze is dr vanaf gevallen)

14.00 Kelly vd Bergh Sharif 328335SB Hippos
Lynne Maas Salo 340497SM De Prins
14.15 Derek Brouwer Normann 324337NB Capelse RC
Sandra Zoutendijk K. Sweden 335716KZ
14.30 Esther Versluis Odillion 331158OV Giessenruiters
Caroline Geeve- Roos Montana 340557MG Rhoon
14.45 Anette Dam Sonja 327906SD Develruiters
Bionda Schaeffer Santiago 319605SS Waalzicht
15.00 Eva Smiet Rubeliet 338717RS Westlandruiters
Elly de Bie Dirst Day Light 310825FB Zuidplasruiters


Prijsuitreiking om 15.45 uur in de foyer van de manege

Dressuur Paarden Klasse L2 Proef 20

Jury: Dhr. H. Knook (vrz) en Mw. A.E. van Uitert


tijd naam paard comb no vereniging

15.30 Liesbeth Res Komeet 171710KR
Debby Groeneveld Devotion 332910DG Zuidplasruiters
15.45 Patty Bouhuys Hordy 295748JB Hoeve Westland
Rebecca Groenendijk Leonard 296507LG Develruiters
16.00 Anne Marieke Roling Ricochet 306155RR Koningin Emma
Aletta Odink Nigel 274482NO s Gravenhof
16.15 Chantal de Keijzer Risander 334390RK Emmickhoven
Annemarie Hoffman Promise 317046PH Oud-Beyerland
16.30 Jeroen Okkema Second Edition 332978SO
Esther Tamerus Sibald 324524ST Goede Reede
16.45 Annemarie Telkamp Seigneur 328328ST Nootdorp
Tamara Seelman Phantom 325719PS Zilverstadruiters
17.00 Elise Plaisier- Odijk Lambiek 324763LP De Hoge Devel
Sandra de Mik Salsetta 319839SM Zilverstadruiters
17.15 Ilse Gianotten Monaco 342890MG St. Joris
Esther Tamerus Trojan 344012TT Goede Reede
17.30 Michelle van Hanswijk H.Rockefeller 330897HH Nootdorp
Frederique Stravers Rocky Ben RSV de Wetering
17.45 Erica Visser Jake 314696JV Hesseruiters
Anette Dam Nimpfa 396346ND Develruiters
18.00 Monique Riem Nirvana 324078NR Haagse RJV
Wanda Quarre Remember Me 301143RQ Voornseruiters
18.15 Angela Houtzager Nature
Inge Bakker Bolle 325102BB De Ziende


Prijsuitreiking om 19.00 uur in de foyer van de manege

Manon 2

Berichten: 2725
Geregistreerd: 09-01-01

Link naar dit bericht Geplaatst: 08-02-04 18:17

Brigitte Hummel in de B om 11.30 is ook een bokker!

-“Imperfection is beauty, madness is genius and it's better to be absolutely ridiculous than absolutely boring.” ― Marilyn Monroe

Yvette90

Berichten: 3764
Geregistreerd: 21-10-02
Woonplaats: Zwartewaal

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter: 09-02-04 16:21

bedankt!!

prakkie

Berichten: 3386
Geregistreerd: 10-07-01
Woonplaats: Alblasserdam

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-02-04 12:33

en ik ken mercedes ernst op Ora in de B natuurlijk ook (staat bij mij op stal). Ze is kringkampioen geworden....
Dus Beware in de B voor Mercedes en Ora....

http://www.bokt.nl/markt/ad/224075/easculap-econom-ii-gt474-scheerapparaat easculap econom II scheerapparaat te koop

http://www.bakeencake.com voor op maat gemaakte taarten

Ragne
Berichten: 1931
Geregistreerd: 18-09-03
Woonplaats: Holland

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-02-04 12:39

Ragne schreef:
Ik doe helaas zelf niet mee in de L1, viel net buiten de selectie.


En vanochtend werd ik gebeld! ik doe dus wél mee in de L1. In plaats van Nadine Massar - Ortega. Ik start dus als tweede Haha!

Ik mag tóch naar de Regiokampioenschappen

www.dressagedirect.com
Ragne eindstand Z1+3 :D --> nu met pensioen *\o/* nieuwe heldin = Wallenka! Nu M1+5

Michelle77

Berichten: 5150
Geregistreerd: 10-02-04
Woonplaats: Brielle

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-02-04 14:34

Passoa, wie rijden er eigenlijk allemaal bij Argonaut?? Woon zelf in Brielle en zie ze vaak de paarden trainen, erg mooie dieren.....

[ITP] Darco, a true gift to my heart...
[RIJ-ITP] Darco 11e op de Hippiade!
Profiel weer eens bijgewerkt
Remember to celebrate her life, to honor her personality and cherish her love. This world has lost a wonderful person! 06-12-1945 Mama 10-05-2010, ik mis je ;(

zobras
Berichten: 6059
Geregistreerd: 23-08-01

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-02-04 15:04

Ik rij dus als vierde in de B!!!, dus nog een bokker op de lijst.

Michelle77, kijk maar op www.stal-argonaut.nl voor de antwoorden op jou vraag....

Michelle77

Berichten: 5150
Geregistreerd: 10-02-04
Woonplaats: Brielle

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-02-04 15:50

thanx!

[ITP] Darco, a true gift to my heart...
[RIJ-ITP] Darco 11e op de Hippiade!
Profiel weer eens bijgewerkt
Remember to celebrate her life, to honor her personality and cherish her love. This world has lost a wonderful person! 06-12-1945 Mama 10-05-2010, ik mis je ;(

Yvette90

Berichten: 3764
Geregistreerd: 21-10-02
Woonplaats: Zwartewaal

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter: 12-02-04 21:12

er rijden er dus 3 Jeff(rey) jeroen en sandra maar er wordt ook veel les gegeven en de zus van sandra rijdt ook een paar x in de week op Argoanut (het paard dus Haha!) Maar voor alle bokkers die komen ik heb een Handelsstal Argonaut trui aan!!!!!!!!! En je kan me ook herkennen aan een groene veewagen met daarop: De Kostendrukkers

Sharmila

Berichten: 4655
Geregistreerd: 07-07-03
Woonplaats: Voorne Putten

Link naar dit bericht Geplaatst: 14-02-04 15:40

Hee dan moet je tegen mijn vroegere rijinstructrice Monique Dijkshoorn!

Sharmila's wijsheid: Schoonheid neemt onvermijdelijk toe met de haarlengte.

Sharmila

Berichten: 4655
Geregistreerd: 07-07-03
Woonplaats: Voorne Putten

Link naar dit bericht Geplaatst: 14-02-04 15:41

verening is trouwens De schieruiters.... staat er niet goed bij

Sharmila's wijsheid: Schoonheid neemt onvermijdelijk toe met de haarlengte.

daanboy

Berichten: 1001
Geregistreerd: 13-02-04
Woonplaats: Zwijndrecht

Link naar dit bericht Geplaatst: 14-02-04 18:21

Lysanne van rooij is mijn zus he!

Crossende Welshruiter#1
L1 6 winst :Nicolai:: Sunday L :L1 2 Winst
IK BEN REGIOKAMPIOEN GEWORDEN MET SUNDAY L

mesastamp

Berichten: 3853
Geregistreerd: 16-06-03
Woonplaats: kerkrade

Link naar dit bericht Geplaatst: 16-02-04 18:01

Passoa schreef:
Leuk dan zie ik je daar ik heb een trui met Handelsstal Argonaut aan Haha!

handelstal argonaut heb ik zulke toffe paarden gezien was helemaal weg van rising star!

Just Beleve and HOPE


Antwoord op onderwerpPlaats een reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: GoogleAdsense en 8 bezoekers