Young eventers, wie kan me helpen?!?

Moderators: A_nouk, chocobroodje

Antwoord op onderwerpPlaats een reactie
 
 
Imker

Berichten: 17287
Geregistreerd: 30-10-01

Young eventers, wie kan me helpen?!?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter: 19-07-03 22:07

Zojuist zit ik te kijken op http://www.eklrv2003.be/

en ik wil eigenlijk kijken naar de startlijst van je Young Eventers (iemand die ik heeeel goed ken doet mee en ik krijg dat bestand niet geopend. Is er iemand die het wel kan openen (ik heb een beetje ruzie volgens mij met Dr. Watson Bloos ) en het hier op de site wil zetten?

Alvast heeeel erg bedankt!!! OK dan!

Achilles Spr. B+20 Dr. L1+21 L2+17 M1+2!!
Olivius Dr. L2+15 M1+13, M2+15, Z1+10, Z2+2, promotie naar P-paard!!!


Joyceee86

Berichten: 5694
Geregistreerd: 25-11-02
Woonplaats: vught

Link naar dit bericht Geplaatst: 19-07-03 22:26

nee hier kan die hem ook niet vinden.. ik weet dus niet of het aan jou ligt maar hier kan die hem ook niet vinden Verward

Barcardi (3-5-2006/24-3-2015) Kaprice (24-3-2015/27-3-2015) Rust zacht mijn allerliefste meisjes
I'll be Gentle, mijn toekomst, mijn maatje (L)

Imker

Berichten: 17287
Geregistreerd: 30-10-01

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter: 19-07-03 22:27

sjips....

Achilles Spr. B+20 Dr. L1+21 L2+17 M1+2!!
Olivius Dr. L2+15 M1+13, M2+15, Z1+10, Z2+2, promotie naar P-paard!!!

Margreet

Berichten: 18236
Geregistreerd: 24-08-01
Woonplaats: Gooi- en Eemland

Link naar dit bericht Geplaatst: 19-07-03 22:28

Startlijst Young Eventers Cup der Lage Landen -
Minderhout 2003
Vrijd 18/7Vrijd 18/7Zat 19/7
Berijder Paard Vereniging DressuurSpringenCross
1Koopman Karin Reddy Teddy, v. De Saint Urus d'Olympe De Ysseloevers 9:00 18:00 9:00
2Van Boxtael Bert Orlando, v. Almedeux Meldert 9:07 18:02 9:02
3Van den Broeck Tom Nuwald, v. Investment Vorselaar 9:14 18:04 9:04
4Pemen Iris Judge, v. Dandy Dos Vales Door Eenheid Sterk 9:21 18:06 9:06
5De Backer Peter Tulain van 't Krekenhof, v. Palestro vd Begijnakker Bassevelde 9:28 18:08 9:08
6Stoffelen Tom Pegolia, v. Landadel Minderhout 9:35 18:10 9:10
7Brakele Sophie Majestic Marah, v. Haarlem De Molenruiters 9:42 18:12 9:12
8Van Steen Kris Rawlins van het Heuvelhof, v. Latano Hingene 9:49 18:14 9:14
9Vierendeels Stefaan Sylvana, v. Landwind Beersel Dworp 9:56 18:16 9:16
10Heslenfeld Kim Jordina, v. Dublin Zuid-Veluwse J.V. 10:03 18:18 9:18
11Van Mieghem Tineke Izanetta, v. Balder Merksplas 10:10 18:20 9:20
12Van Mieghem Greet La Rose B Minderhout 10:17 18:22 9:22
13Tuyteleers Gert Olily, v. Pachat II Geel ten Aard 10:24 18:24 9:24
14Smulders Linda O Neill S, v. Junior Wittenhorst 10:31 18:26 9:26
15Van Hasselt Sarah Helleborus KBRSF 10:38 18:28 9:28
16De Baerdemaeker Els Olmen ter Hunsel, v. Idolatre Asse 10:45 18:30 9:30
17Stoop Maaike Earth Wind and Fire, v. Ed King Hill Prinses Margriet 10:52 18:32 9:32
18Terrijn Steven Hamlet du Trichon, v. Cartouche Guldenboom Beersel Dworp 10:59 18:34 9:34
19Van der Mark Huub Paso Doble Zuid-Veuwse J.V. 11:06 18:36 9:36
20De Smedt Nele Rika, v. Camus Bornem 11:13 18:38 9:38
21Hendriks Sabrina Jaguar, v.Derrick Sint Joris 11:20 18:40 9:40
22Laschet Hugo Cash KBRSF 11:27 18:42 9:42
23Janssens Bart Oshin, v. Melchior X Burst 11:34 18:44 9:44
24Van Steenhoven AngelinaWatermans Largo, v. Grafiet Door Eenheid Sterk 11:41 18:46 9:46
25Van Winkel Steve Starship van het Korenhof, v. Township XX Gelrode 11:48 18:48 9:48
26Broeksema A.B. Mahdi, v. Hamar Gouwe Reyers 11:55 18:50 9:50
PAUZE
27De Vel Kathleen G and G Mister Robin Hood, v. Bormio XX Pulderbos 13:05 18:52 9:52
28Blom Merel Just Chance Gunterstein 13:12 18:54 9:54
29Marien Robin Quattro, v. Romeo Herenthout 13:19 18:56 9:56
30Lares Dorien Hitch Hiker, v. Damiro De Tjongerruiters 13:26 18:58 9:58
31Sonck Bart Niko, v. Sire Nor Mand Ninove 13:33 19:00 10:00
32Winkelman Carina Hickory Gold, v. Kupferberg Gold De Luchte 13:40 19:02 10:02
33Heyndrickx Kurt Quint, v. Rubinstein Minderhout 13:47 19:04 10:04
34Van Gerven Anouk Quilliane, v. Township XX De Trouwe Kameraden 13:54 19:06 10:06
35Vloemans Paul Mirakel, v. Amulet Sint Lenaarts 14:01 19:08 10:08
36Van Beek Jan Latello, v. Haarlem Door Eenheid Sterk 14:08 19:10 10:10
37Saey Andy Pavarotti vd Waterhoeve, v. Feinschnitt I vd RichterBassevelde 14:15 19:12 10:12
38Sminia Nynke Moosroodnoot, v. Grand Cru Alcmaria Hippix 14:22 19:14 10:14
39Dekens Els Notwin de la Lande, v. Papi de la Lande Beersel Dworp 14:29 19:16 10:16
40Van Heumen Rik Kwis, v. Enrico Sint Hypolitus 14:36 19:18 10:18
41Loos Stijn Nerva, v. Skippy II Overpelt 14:43 19:20 10:20
42Van Deutekom Jessie Lonesome, v. Ok Hiro Sint Martinus 14:50 19:22 10:22
43Grouwels Sven Riva, v. Lucky Him vh Vijverbos Meldert 14:57 19:24 10:24
44Hammink Annelies Dorian Grey, v. Mytens De Zevenbuurtschappen 15:04 19:26 10:26
45Heyndrickx Brigitte Orissa, v. Duc des Guillons Minderhout 15:11 19:28 10:28
46Koek Christel Ann Lord Lubbert, v. Creool De Neuderuiters 15:18 19:30 10:30
47Bervoets Jordy Scaramouche, v. Landgraaf Lummen 15:25 19:32 10:32


Je mag het zelf ontcijferen Haha!
Kan anders ook proberen om je het PDF bestand te mailen?

Nulla tenaci invia est via

Imker

Berichten: 17287
Geregistreerd: 30-10-01

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter: 19-07-03 22:30

Dat mag natuurlijk ook Margreet. Ik heb inmiddels al gevonden wie ik zoek!!! Ik PB het je wel even door.

Achilles Spr. B+20 Dr. L1+21 L2+17 M1+2!!
Olivius Dr. L2+15 M1+13, M2+15, Z1+10, Z2+2, promotie naar P-paard!!!


Antwoord op onderwerpPlaats een reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Donnie7, Googlebot en 2 bezoekers