Kan niet. Je kunt alleen hopen dat ze het max. aantal berichten behalen en het topic op slot gaat...of dat ze vanzelf wegzakken omdat er niemand meer reageert.
Jammer......zie nu steeds echt dat er gereageerd is en dan staat er weer iets bovenaan terwijl ik het hele topic niet meer volg.
Nee dat kan niet. Daar zijn de bookmarks voor. Je eigen berichten is gewoon een berichtengeschiedenis.Is was pas geleden nog een topic over btw:viewtopic.php?f=25&t=706389&hilit=Eigen+berichten
Oh wat jammer, ik heb ook allemaal huiskamer topics waar ik eeuwen geleden voor het laatst op gereageerd heb
Ja die vraag wilde ik ook al stellen,...Soms reageer je in het begin op een topic en dan wordt het later een HK waar je constant tegen aan zit te loeren!
Dan zet ik het hier ook nog even neer: Er zijn ook suggesties gedaan om de Bookmark-functie handiger te maken - wordt daar nog naar gekeken?